umywalka w łazience, enzo elita meble

Meble łazienkowe Elita. Inspiracje do łazienki od projektantów JETA

Polski producent mebli łazienkowych – Elita – gości w ofercie sieci sprzedaży JETA od dawna i cieszy się uznaniem naszych Klientów. Obejrzyj wybór kolekcji wraz z aranżacjami!

Słupek Desi Elita

płytki cegiełki w łazience

Nowoczesny jasny słupek o polerowanej powierzchni obok strukturalnej cegły – płytek elewacyjnych, to zrazem kontrast i harmonia, decydujące o dynamice we wnętrzu.

Kolekcja Lofty

Lofty to praktyczna szafka z szufladami.

Szafka Look White

Najrzadziej spotykaną aranżacją łazienki jest wnętrze bez białego elementu…

Kolekcja Santos Oak

Meble łazienkowe Elita Santos Oak są wykonane z litego drewna dębowego. Na zestaw składają się słupek oraz dostępne w 3 rozmiarach: szafki podumywalkowe i lustra. Do aranżacji prezentowanej łazienki lepiej pasował kolor określony jako tobak. Wariant white wash (przecierana biel/szarość) nie dodałby wnętrzu aż takiego charakteru.

Szafka Futuris Elita

Designerska wariacja na temat klasycznej bieli i czerni, do czego pasuje idealnie nowoczesna szafka pod umywalkę marki Elita z drewnianym blatem.

Słupek Kwadro

Kwadro to kolekcja prostych mebli. Szczególnie słupek wykorzystasz w niewielkiej przestrzeni, zwiększając ilość miejsca do przechowywania. W przypadku aranżacji JETA, świetnie odnajduje się w towarzystwie szarości i białych elementów wyposażeni.

Szafka Kwadro Plus Elita

Szafka Elita Barcelona

Meble łazienkowe Elita z kolekcji Barcelona dają wiele możliwości aranżacji. Na grafice widzisz szafkę o szerokości 100, dobrane do niej czarne uchwyty 56 z tej samej serii oraz blat w kolorze klasycznego dębu, na którym znajduje się umywalka.

Zobacz pełen projekt

Lustra Elita

Lustro okrągłe o średnicy 80 cm i szafka Lofty w inspirowanej naturą łazience na poddaszu

Powyżej kwadratowe lustro w czarnej ramie oraz antracytowa szafka Look

Lustro okrągłe LED

Dodaj komentarz