lookbook Tubądzin

Lookbook Tubądzin i nieprezentowane wcześniej nowości.

W ramach tego wpisu prezentujemy kilka stron z Lookbook Tubądzin. Został przygotowany z myślą o międzynarodowych targach branży łazienkowej, odbywających się we wrześniu 2018, w Bolonii.

.

Płytki łazienkowe a’la tapicerka

W szczególny sposób chcemy zwrócić Twoją uwagę na kolekcję Chenille, wykraczającą daleko poza łazienkowy charakter, do jakiego przyzwyczaiła nas oferta rynkowa. Przechadzając się między ekspozycjami naszego salonu łazienkowego w Poznaniu, czy salonu łazienek w Warszawie, będziesz mógł odnaleźć płytki, które z wnętrza kąpielowego uczynią przytulny salon.

Niesamowite wzornictwo stwarzające wrażenie, że patrzysz na tapicerowane ściany w luksusowym salonie. Kafelki imitujące obicia drzwi i kanap w starych kamienicach ocieplają wnętrze, ale też są dla oka wyobrażeniem komfortu.

Łazienka tym samym zaczyna kojarzyć się z miękkością, przyjemnym w dotyku obiciem, stylowymi dodatkami, z wszystkim tym, co sprzyja relaksowi. Na pierwszym miejscu nie jest postawiony styl często chłodny, piaskowe barwy lub wręcz przeciwne czarno-białe. Tutaj pierwsze skrzypce gra wrażenie optyczne i trójwymiarowa gra światła oraz cienia na płytce Tubądzin.

Feria pasteli i trójwymiaru

Podobnie, jak wymienione wcześniej miejsca, ofertę Tubądzin ma także salon łazienek we Wrocławiu. To miasto pełne ekspresji, wyrazu i kojarzące się w skali kraju z intensywnym rozwojem. Stąd skojarzyliśmy je na potrzeby tego wpisu ze wzorami przestrzennymi. Sprawiają wrażenie, że kafelek jest wypukły i pełnią ważną rolę w kolekcji COLOUR. Tym, co przyciąga uwagę jest niewątpliwie cała paleta pasteli. Zachęcamy jednak by przyjrzeć się również różnokolorowym wzorom mozaiki.

Dodaj komentarz