lookbook Tubądzin

Lookbook Tubądzin i nieprezentowane wcześniej nowości.

W ramach tego wpisu prezentujemy kilka stron z Lookbook Tubądzin. Został przygotowany z myślą o międzynarodowych targach branży łazienkowej, odbywających się we wrześniu 2018, w Bolonii.

Płytki łazienkowe a’la tapicerka

W szczególny sposób chcemy zwrócić Twoją uwagę na kolekcję Chenille, wykraczającą daleko poza łazienkowy charakter, do jakiego przyzwyczaiła nas oferta rynkowa. Przechadzając się między ekspozycjami naszego salonu łazienkowego w Poznaniu, czy salonu łazienek w Warszawie, będziesz mógł odnaleźć płytki, które z wnętrza kąpielowego uczynią przytulny salon.

Niesamowite wzornictwo stwarzające wrażenie, że patrzysz na tapicerowane ściany w luksusowym salonie. Kafelki imitujące obicia drzwi i kanap w starych kamienicach ocieplają wnętrze, ale też są dla oka wyobrażeniem komfortu.

Łazienka tym samym zaczyna kojarzyć się z miękkością, przyjemnym w dotyku obiciem, stylowymi dodatkami, z wszystkim tym, co sprzyja relaksowi. Na pierwszym miejscu nie jest postawiony styl często chłodny, piaskowe barwy lub wręcz przeciwne czarno-białe. Tutaj pierwsze skrzypce gra wrażenie optyczne i trójwymiarowa gra światła oraz cienia na płytce Tubądzin.

Feria pasteli i trójwymiaru

Podobnie, jak wymienione wcześniej miejsca, ofertę Tubądzin ma także salon łazienek we Wrocławiu. To miasto pełne ekspresji, wyrazu i kojarzące się w skali kraju z intensywnym rozwojem. Stąd skojarzyliśmy je na potrzeby tego wpisu ze wzorami przestrzennymi. Sprawiają wrażenie, że kafelek jest wypukły i pełnią ważną rolę w kolekcji COLOUR. Tym, co przyciąga uwagę jest niewątpliwie cała paleta pasteli. Zachęcamy jednak by przyjrzeć się również różnokolorowym wzorom mozaiki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *