łazienka z fantazją

Łazienka z fantazją, ale minimalistyczna. Pomysł JETA

Łazienka z fantazją staje się miejscem wręcz wyrazu artystycznego, ale jednocześnie jest to miejsce przeznaczone wypoczynkowi, albo np. sprzyjające dynamicznemu rozpoczęciu dnia. Przebywaniu tutaj towarzyszą zupełnie inne przeżycia, niż w innych pomieszczeniach.

.

Czym zachwyca nasza łazienka z fantazją?

Przede wszystkim prostota formy i zbliżona do siebie paleta barw. Stanowią one minimalistyczne tło dla dwóch dekoracyjnych elementów, czyli ceramicznej formy fragmentu kobiecego ciała oraz dla imponującego żyrandola. Pomysł projektanta okazał się trafiony, ponieważ łazienka przykuwa spojrzenia i jest jedną z najpopularniejszych wizualizacji na naszym blogu.

Co mówi o właścicielu łazienka z fantazją?

Przede wszystkim jest to znak, że jesteś osobą nietuzinkową, lubisz wyrażać swoje myśli w sposób modny, ponadczasowy, ale jednak z nutą “tego czegoś”, co do końca nie daje się zdefiniować.

Właściciele łazienki, której wizualizację oglądasz oczekiwali ciepłego, ponadczasowego i jednocześnie niepowtarzalnego miejsca, charakteryzującego się efektem WOW a przynajmniej zaskoczenia.

Skąd zaczerpnęliśmy pomysł?

Inspirację do stworzenia wnętrza zaczerpnęliśmy ze stylu hygge, głównie połączenia bieli z drewnem. Biała płytka zaproponowana została w 2 wersjach. Jedna ma powierzchnię gładką z połyskiem. Druga posiada strukturę w formie równoległych do siebie pasów.

WYKORZYSTANE PŁYTKI ŁAZIENKOWE i WYPOSAŻENIE

– Tubądzin Royal Place White – 139,97 zl/mkw oraz Essent White – 119,93 zł/mkw,

– Cerrad Catalea Honey – 84,90 zł/mkw.

Elementy zwracające uwagę to zabudowa wokół umywalki oraz niestandardowe wymiary i ilość luster. Półka przy umywalce służy jednocześnie jako półka przy wannie, co podnosi funkcjonalnośc wnętrza.

WYKORZYSTANO TAKŻE:

– wannę PRYZMAT 160X75 – EXCELLENT – 1285,00 zł

– miskę i deskę GAP – ROCA – 998,76 zł

– umywalkę CORI 61 – EXCELLENT – 495,00 zł

– baterie seria MAXIMA – KOHLMAN.

Ile kosztuje łazienka z fantazją prezentowana w tym materiale?

Koszty w roku 2018 to:

– ok. 4000,00 zł za płytki,

– ok. 4500,00 zł za armaturę.

Oświetlenie LED’owe – cena w zależności od natężenia światła i długości taśmy LED-owej. Chemia budowlana firmy MAPEI. Całość z chemią budowlaną do ok. 10000,00 zł.

wizualizacja: Dawid Gębski (Salon JETA Poznań Komorniki)

Dodaj komentarz