łazienka w jasnych tonacjach

Łazienka w jasnych tonacjach z płytkami Arty i Bloom

Nowe budownictwo i młode małżeństwo to jedni z najpopularniejszych Klientów naszych salonów. Pokolenie nowoczesne. Zobacz jak sprostaliśmy wymaganiom i jaka łazienka w jasnych tonacjach powstała.

.

Gdzie pasuje łazienka w jasnych tonacjach?

Pasuje wszędzie. Prezentowane w artykule pomieszczenie znajduje się w bloku w nowym budownictwie i była projektowana dla młodego małżeństwa. Metraż to 4,85 mkw.

Klientom zależało na stworzeniu wnętrza w jasnych tonacjach. Byli zdecydowani na niebanalną łazienkę stąd pomysł na płytki dekoracyjne Interval Carpet nad wanną jako element zaskoczenia oraz delikatny ale zwracający uwagę dekor Arty Kyoto.

Widzisz płytki gładkie białe na ścianach. Są to kafelki Bloom Moon o wymiarach 31,6×100, cena 143,00 zł/mkw. Natomiast płytki na ścianie przy lustrze i obudowa wanny to wspomniane już Arty Kyoto o wymiarach 29,5×90 i cenie 132,50 zł/mkw.

Pozostałe płytki pochodzą z kolekcji marki Tubądzin. Płytki ścienne nad wanną to PS Interval Carpet o wymiarach 32,8×89,8 i cenie 168,58 zł/mkw. Oprócz nich także płytki podłogowe i na ścianie w kabinie PP Wood Work White STR 149,8×23 cena 129,89 zł/mkw.

Ile kosztuje taka łazienka?

Łączna kwota za płytki w tym projekcie to 4076,99 zł

Łączna kwota za armaturę i wyposażenie to 1637,10 zł

wizualizacja: Aleksandra Maszkowska (Salon łazienek Wrocław ul. Karmelkowa)

Zapytaj o ofertę: amaszkowska@jeta.pl

Dodaj komentarz