łazienka glamour

Łazienka glamour z marką Besco

W lutym 2019 jedna z najbardziej intrygujących firm produkujących wyposażenie łazienek, zaprezentowała swój nowy katalog. Łazienka glamour to jedna z nowości Besco. Sprawdź!

Łazienka glamour według Besco

Styl glamour kojarzy się Klientom najczęściej z diamentami, charakterystycznymi żyrandolami, rzadziej połyskującymi na ścianach płytkami. Tymczasem firma Besco poszła o krok dalej.

Marka wprowadziła na rynek wykończenie Besco Glam z powłoką IllumeCoat. To dedykowana kolekcji warstwa koloru nakładana na wannę lub umywalkę w procesie jej wykańczania. Są 3 opcje kolorystyczne: złoty, srebrny oraz grafitowy. Sekret efektu glam to zawarte w powłoce drobinki o delikatnej strukturze, podbijające blask koloru.

Besco na Targach ISH 2019 we Frankfurcie

Nowe glam rozwiązania

Wzornictwo jest dynamicznie rozwijającą się dziedziną przemysłu i aranżacji wnętrz, pomijając oczywiście ciekawy świat mody. Niemal nieograniczone możliwości technologiczne podczas produkcji, różnorodność wymiarowa modeli i kolorów z palety RAL, dają szereg spersonalizowanych możliwości. Indywidualność powstających produktów staje się coraz częściej kluczem spełniania potrzeb Klientów. pozwalają nam spełnić nawet najbardziej wyrafinowane oczekiwania Klienta względem jego wymarzonej wanny wolnostojącej, czy umywalki. Coraz większa popularność produktów personalizowanych, motywuje nas do stałego poszukiwania nowych rozwiązań, tak właśnie powstało wykończenie Besco Glam z powłoką IllumeCoat, dostępne w trzech unikalnych kolorach: złotym, srebrnym oraz grafitowym. W połączeniu z ponadczasowym designem wanny wolnostojącej czy umywalki, pozwala ono stworzyć jedyne w swoim rodzaju wnętrze łazienki.

Besco to zarazem nowoczesne, ale i unikalne kształty wanien, szczególnie wolnostojących oraz umywalek.

Besco Glam to idealne rozwiązanie zarówno dla tych Klientów, którzy planują urządzić swoją łazienkę w stylu glamour, jak i tych, którzy chcą postawić na jeden element z efektem wow!

katalog Besco 2019

Sprawdź materiał o Targach ISH we Frankfurcie w 2019 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *