łazienka dla dziecka

Łazienka dla dziecka – inspiracje z Frankfurtu

Łazienka dla dziecka jest coraz bardziej w modzie. Nie tylko ta w przedszkolu, czy szkole, ale także w zaciszu domu. Gdy pokój dziecięcy przewidziany jest na piętrze, rodzice starają się dopasować pozostałe pomieszczenia do swoich pociech…

Dlaczego łazienka dla dziecka ma znaczenie?

Jeśli w Twoim domu ma szansę znaleźć się łazienka dla dziecka, wykorzystaj ją! To świetny argument do nauki samodzielności, porządku. To także zaleta dla Ciebie, jako rodzica – uzyskanie swojej przestrzeni (łazienki dla dorosłych), z której dziecko nie będzie musiało korzystać. Względy czysto praktyczne, jak skrócenie codziennych kolejek, również weź pod uwagę.

Gdy dojdziesz do tego, że łazienka dla dziecka w Twoim domu, ma więcej plusów, niż minusów, warto poświęcić trochę czasu i wybrać wyposażenie z najnowszych ofert producentów. Poniżej prezentujemy 2 inspiracje umywalkowe. Jak widzisz, nie tylko mniejsze wymiary, ale także ciekawe wzory i kolory, zaczynają mieć coraz większe znaczenie.

Kolorowa nie musi być tylko umywalka. Coraz więcej propozycji armatury łazienkowej wykracza kolorystycznie poza klasyczny chrom, czy modną ostatnio czerń.

Łazienki dziecięce w budynku publicznym

Dziecko to klient wymagający, ale zarazem bardzo efektywny w działaniu. Bowiem to “marudzenie” pociechy często determinuje wybory rodziców, co do np. miejsca spędzania czasu. Nic zatem dziwnego, że coraz więcej miejsc publicznych zwraca uwagę, aby dzieci miały łazienki wyposażone w elementy odpowiednich rozmiarów do samodzielnej obsługi, jak i by tworzyć im kolorową przestrzeń. Z tego także powodu, zdjęciem głównym tego wpisu jest zaaranżowany na targach ISH fragment przestrzeni dla kilku małych użytkowników łazienki. To tez swego rodzaju wyzwanie dla szkół i przedszkoli.

Poprzednie artykuły z Frankfurtu:

Łazienka dla dziecka, przykłady JETA

Łazienki dla nastolatków od JETA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *