mała łazienka, łazienka 3 mkw, kabina Radaway

Łazienka 3 mkw z kabiną Radaway

Jakie wybory dokonane wspólnie z Klientami, zadecydowały o tym, że ich łazienka 3 mkw jest funkcjonalna i przytulna? Sprawdź wykorzystane elementy wyposażenia i markę płytek!

Wyzwanie małej przestrzeni

Masz małą łazienkę i rozkładasz ręce, bo nie wiesz, jak ją wyposażyć? Oferta na rynku jest ogromna i czasem trudno przewidzieć, co zda egzamin. To jeden z powodów, dla których warto skorzystać z bezpłatnej wizualizacji. W każdym salonie łazienek JETA masz taką możliwość, by z pomocą projektanta przygotować wizję i wykonać kosztorys zmian.

Jakie wyzwania czekają na Ciebie?

  • dobór płytek, które optycznie powiększą przestrzeń,
  • rozstawienie wyposażenia w taki sposób, by zachować swobodę poruszania się i funkcjonalność,
  • wybór wyposażenia, które pozwolić łazience spełnić wszystkie funkcje, jakie są wymagane przy ilości łazienek w domu, czy możliwości przechowywania i postawienia pralki poza łazienką 3 mkw,
  • dopasowanie aranżacji (jeśli masz taką potrzebę/życzenie) do innych łazienek w domu,
  • znalezienie kolorystyki i stylu, odpowiadającej gustom użytkowników łazienki oraz zasobności Twojego portfela.
mała łazienka, szafka łazienkowa

Mała łazienka jest popularnym tematem w naszej codziennej pracy! Tym razem projektantka JETA przygotowała wraz z rodziną (2+1) wizualizację łazienki 3 mkw, mającej służyć gościom, zlokalizowanej na parterze domu jednorodzinnego.

JETA łazienka 3 mkw

Życzeniem Klientów była łazienka w stylu nowojorskim, elegancka, ze złotymi dodatkami. Z tego powodu zostały wybrane płytki ceramiczne z kolekcji Royal Place Tubądzin. Do tego pomieszczenia kalkulacja wyniosła 2600 zł.

Najważniejszym wyborem była kabina prysznicowa Radaway Fuenta New KDD B 80×80 cm. Drzwi kabiny składane są do środka. Zwykle pozostają złożone dlatego nie zajmują przestrzeni. Rozkłada się je jedynie podczas brania prysznica.

łazienka 3 mkw, kabina składana Radaway Fuerta

Ponadto jest WC w wersji mini od Massi Decos – tylko 48 cm długości. Widać także umywalkę Elita Nysa. Baterie i dodatki, zgodnie z życzeniem, w kolorze złota. Tutaj idealnie pasuje kolekcja Y od Omnires.

Pomimo niewielkiego metrażu w łazience zmieściło się dużo miejsca do przechowywania. Szafki nad stelażem WC wybraliśmy z oferty Grohe Rapid SL 5w1 a pod umywalkę były zrobione na wymiar. W prysznicu wnęka na kosmetyki.

wizualizacja: Anna Walendzik (Salon łazienek we Wrocławiu ul. Karmelkowa)

Zapytaj o ofertę: tel. 731 824 484 lub awalendzik@jeta.pl

Dodaj komentarz