kolekcja arty

Kolekcja Arty. Biel w autorskiej ofercie JETA

Arty to przede wszystkim magia szczegółu. Szczegół natomiast jest tym bardziej widoczny, im więcej… bieli go otacza. W ten sposób znasz już sekret własnej kolekcji JETA. Zapraszamy po więcej!

Rola szczegółu na płytce Arty

Szczegół ma jedną najważniejszą zaletę, która go charakteryzuje – szczegółu nie można się nauczyć. Jest to tak ciekawy element wnętrza, mody, aranżacji, że za każdy razem odkrywa się go na nowo. Inaczej wygląda w świetle dziennym, inaczej w sztucznym. Jest czymś innym o poranku, w odróżnieniu od wieczora. Inaczej patrzymy na niego, gdy jesteśmy wypoczęci, inaczej, gdy wszystko ze zmęczenia nam się rozmywa. Szczegół to atrakcja! Atrakcja Twojej łazienki, kuchni, Twoich ścian!

Magia trójwymiaru

Dzięki trójwymiarowym właściwościom płytek ściennych kolekcji Arty, białe łazienki są niejako wzmocnione i zyskują osobowość. Różne tekstury z lekkimi akcentami połysku sprawiają, że ta biała płytka jest szczególnie interesującym rozwiązaniem ceramicznym. Kolekcja płytek ściennych, które dzięki swemu opalizującemu efektowi i reliefowym fakturom nadają charakteru pomieszczeniom. Jasność, czystość i faktura sprawiają, że ta opcja jest szczególnie atrakcyjna dla wszystkich rodzajów łazienek i kuchni.

Charakterystyka ogólna

  • ceramiczne płytki ścienne,
  • format: 30×90.

Przyjdź zobaczyć Arty na żywo: salon łazienek Poznańsalon łazienek Wrocławsalon łazienek Warszawa lub w innych miejscach, gdzie masz blisko!

Przykładowe ekspozycje i połączenia

previous arrow
next arrow
Slider
 

Połączenie Niro GNB24 na posadzce i płytek JETA Arty oraz Kyoto. Dodatkiem jest wzorzysta płytka z kolekcji Modern marki Paradyż.

wizualizacja: Dawid Gębski (Salon łazienek Poznań Komorniki)

Zapytaj o ofertę: 575 002 252, e-mail: dgebski@jeta.pl

W łazience projektant JETA wykorzystał płytki Kyoto White – 29,5 x 90 cm w ilości 4,77 m2 oraz Arty White o tych samych wymiarach w ilości 7,95 m2. Pierwsze kosztowały ok. 570 zł, drugie – 948 zł. Wizualizacja Wojciecha Zatorskiego z salonu łazienek we Wrocławiu przy ul. Karmelkowej.

Wybrane wizualizacje z kolekcją Arty

Projekt: Diana Kwiatkowska, salon łazienek w Warszawie

previous arrow
next arrow
Slider
 

Dodaj komentarz