karta do planowania łazienki

Karta do planowania łazienki na swój sposób

Do stworzenia karty do projektowania łazienki zainspirowała nas jedna z Klientek, która przyszła do salonu ze swoim BuJo, w którym rozrysowała i rozpisała swoje inspiracje. Czy już czas na Twoją łazienkę?

Każdy nasz salon łazienek pracuje na karcie projektowej dedykowanej procesowi przygotowania wizualizacji a następnie złożenia zamówienia. Nierzadko jednak Klienci zbierają dużo więcej inspiracji, robią więcej notatek, niż potrzeba na ostatecznym etapie działań we współpracy z salonem.

Chcemy zaproponować Ci oryginalne rozwiązanie, dające możliwość spisania i rozrysowania wszystkiego, co potrzebne jest do dokonania wyboru stylu i wyposażenia w Twojej nowej łazience!

.

Co to jest bullet journal (BuJo)?

Bullet journal to metoda porządkowania rzeczywistości. W dużym uproszeniu polega na systematyzowaniu zadań, tworzeniu list i zbieraniu informacji z podziałem na tematy. Metodę tę wyróżnia duży indywidualizm, ponieważ każdy użytkownik może korzystać z niej po swojemu. Podstawą działania jest jednak notes w kropki.

Jedna z Klientek przyszła do nas z notesem w kropki i z narysowanym dzięki nim odręcznym rysunkiem. Pokolorowany szkic przedstawiał planowane zmiany w mieszkaniu.

Jak wykorzystać kartę do planowania łazienki?

Po kratkach można rysować, wiele ułatwiają, jednak kratkowana powierzchnia czasem konkuruje z resztą elementów. Kropki można ze sobą łączyć na zasadzie dziecięcego zadania, ale też nie tworzą takiego wizualnego zamieszania na rysunku, jak linie kratek.

Kropki są pomocne w rysowaniu z linijką, co wychodzi dużo szybciej, niż przygotowywanie pustej kartki do rozrysowania pomieszczenia.

To bardzo dobra metoda narysowania i rozpisania projektu łazienki dla osób, których codzienność nie jest związana z rysunkiem technicznym, architekturą, projektowaniem wnętrz.

Kropki dają dowolność także podczas tworzenia list zakupów. W łatwy sposób możesz połączyć 4 kropki tworzące najmniejszy z możliwych kwadratów (0,5 x 0,5 cm). Powstanie wówczas tzw. checkbox do odznaczenia, czy dana czynność jest już wykonana lub konkretny przedmiot kupiony.

Kolejna zaleta to symetryczne ułożenie kropek pozwalające tworzyć tabele, czy wydzielać zagadnienia w notatkach.

Dajemy Ci pustą wykropkowaną kartkę, którą wykorzystasz w dowolny sposób. Pojedynczą kartkę możesz wydrukować wielokrotnie, obustronnie lub jednostronnie i zebrać w jednym miejscu. Teczka, czy segregator z inspiracjami i planem działań dopasuje się do ilości rzeczy do wykonania. Nie potrzebujesz się martwić, że kupiony zeszyt zostanie pusty lub zabraknie miejsca. Do tego strony bez problemu rozłożysz na większej płaszczyźnie zyskując perspektywę z lotu ptaka.

Zdjęcie wspomnianego odręcznego projektu, który zainspirował nas do stworzenia
karty do planowania łazienki dla Ciebie.
.

Ze swoimi kartami do planowania łazienki możesz oczywiście przyjść do salonów łazienek JETA!

Pamiętaj, że mamy dla Ciebie zniżkę na zamówienie do wygenerowania po kliknięciu w przycisk poniżej:

Zapraszamy do salonów! Czeka salon łazienek w Poznaniusalon łazienek w Warszawie i salon łazienek w Komornikach oraz salony łazienek we Wrocławiu na Karmelkowej i Brucknera.