kabiny-radaway

Kabiny Radaway. Czarne i złote elementy

Nowość września 2018 i trzeba przyznać – odważne rozwiązanie. Kabiny Radaway to nowoczesność w propozycjach znanej marki. Pasują do wielu wnętrz, męskich, industrialnych…

Nie jest niczym nowym wybieranie do łazienki czarnych płytek. Klienci przyzwyczaili się już do czarnych dodatków, a nawet proponowanej im armatury w kolorze najciemniejszym z możliwych. Przyszedł czas, by spróbować czegoś jeszcze bardziej oryginalnego – czarnych elementów przy kabinach prysznicowych.

Dlaczego warto zauważyć kabiny Radaway?

Kabiny Radaway dodają aranżacji łazienki pazur i zarazem pewien rodzaj elegancji i dystyngowania. Są czymś nowym na rynku wnętrzarskim, a zarazem odwołują się do ponadczasowych rozwiązań kolorystycznych.

Oferta pozwala dopełnić ten ostatni element w łazience inspirowanej stylem industrialnym. Podobnie w przypadku monochromatycznych upodobań. Czarno-białe wnętrza są efektowne, gdy pierwszy z kolorów nie gra głównej roli a tworzy rysunek kształtów. Tak jest w przypadku kabin z 3 kolekcji Modo New, Essenza New oraz Idea.

W jaki sposób wykorzystano czerń?

Przede wszystkim profile i wsporniki trzymające tafle przezroczystego szkła są własnie w kolorze czarnym. Na uwagę zasługuje kabina walk-in Modo New, gdzie szklana ściana jest okratowana czarnym profilem a podtrzymywana z jednej strony czarnym wspornikiem mocowanym do ściany.

W kabinie Idea Black wykorzystano profile w kolorze czarnym. Użyto ich jako ramy szklanych drzwi. Ten sam kolor ma rączka do otwierania kabiny. Rozwiązanie to dodaje wnętrzu charakteru, a zarazem podkreśla klasyczny lub minimalistyczny wystrój.

Podobne zabiegi designerskie zastosowano w kabinach Essenza New. Czarne są profile mocujące szklane drzwi do ściany oraz gałki pozwalające wejść do i wyjść spod prysznica. Wyróżnikiem są czarne zawiasy.

Wizualizacje JETA z czarnymi elementami

Kabina Idea Black KDJ 100

Zobacz całą wizualizację

Szyba Walk in
szyba radaway
Radaway Modo New II 75 cm – 1250zł
Radaway Modo New

Zobacz całą wizualizację

Kabina Radaway Idea KDD 90

Zobacz całą wizualizację

Dodaj komentarz