jarocin salon płytek łazienkowych

Jarocin salon łazienek JETA. Zapraszamy!

JETA Jarocin salon łazienek

ul. Al. Niepodległości 20 A

Godziny otwarcia:

pon. – pt. 800 – 1700
sob. 900 – 1300

mobile: 531 721 240

e-mail: jarocin@jeta.pl

Wirtualna wycieczka

 

łazienki jarocin

Informacje o salonie

Salon łazienek w Jarocinie to parterowy budynek obok salonu marki VOX. Możesz przyjechać do nas samochodem lub rowerem i zostawić swój środek transportu na parkingu. Na miejscu możesz przejrzeć aktualną ofertę płytek ceramicznych i wyposażenia łazienkowego. Salon sprzyja kreatywnym pomysłom. Co więcej,  jeśli planujesz niewielki remont, doposażenie, czy urządzenie pomieszczenia deweloperskiego, to w ramach bezpłatnej usługi wizualizacji, projektant obecny w salonie, udzieli Ci wskazówek i zilustruje rozkład wnętrza.

W ofercie na terenie salonu znajdują się znane marki, to jest TubądzinParadyżCerrad, CeramsticOpocznoRadawayCersanit itd. Jeśli czegoś nie znajdziesz w dniu odwiedzin salonu, jesteśmy w stanie zamówić z preferencyjnymi warunkami cenowymi. Na przykład dobierzemy i zamówimy dla Ciebie armaturę łazienkową. Ponadto obejrzysz i wybierzesz płytki łazienkowe.

Realizujemy usługi dla klientów prywatnych. Najpopularniejszymi tematami, z jakimi odwiedzają nas klienci są małe łazienki i łazienki na poddaszu. Na przykład nie raz na niewielkim metrażu zmieściliśmy wymagania dwóch osób, albo organizowaliśmy miejsca do przechowywania dla rodzin z dziećmi. Zadania są bardzo różne, ponieważ naszą największą pasją jest projektowanie i aranżacja Twojego wnętrza. Lubimy spełniać oczekiwania klientów, dlatego jesteśmy miejscem, gdzie pomożemy rozwiązać nawet największe wyzwania w pomieszczeniach przeznaczonych na łazienki.

Wspólnie odmienimy wnętrze Twojej łazienki! Zatem zapraszamy do odwiedzin!

PROJEKTANCI: Marta Wegner

Galeria fotografii z wnętrza salonu łazienek w Jarocinie

płytki Cerrad w salonie JETA

łazienki Jarocin