Projektanci JETA. Kilka słów od naszych profesjonalistów!

cyrkiel

Każda łazienka zaczyna się od projektu. Salony łazienek JETA oferują w ramach usługi pomoc profesjonalisty i przygotowanie bezpłatnej wizualizacji. Wybrane aranżacje znajdziesz na naszym blogu, tymczasem poznaj ich twórców! Zainspiruj się!

Naszym Klientom oferujemy gratisowy projekt łazienki. Aby rozpocząć realizację projektu, wystarczy wypełnić kartę projektową i zapoznać się z regulaminem projektowania.


projektant JETA

Monika Piec (projekty)

Jestem osobą kontaktową, zawsze uśmiechniętą. Potrafię słuchać i zrozumieć potrzeby klienta. Stworzę wyjątkowy projekt na każde możliwości finansowe. Każde zdanie jest dla mnie ważne i każdego klienta traktuję indywidualnie, koncentrując się na jego wyśnionych wizjach nowych przestrzeni.

Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski
tel.: 724 290 153 odolanowska@jeta.pl


Projektant JETA

Katarzyna Szmytkowska (projekty)

Architekturę wnętrz ukończyłam z wyróżnieniem. Współpracując z Klientem szczególną uwagę zwracam na komunikację, by sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom. Równie ważnym celem jest dla mnie stworzenie przestrzeni niepowtarzalnej, funkcjonalnej, a zarazem komfortowej. Wszystkie projekty tworzę z pasją, więc licząc na powstanie następnego, wyjątkowego projektu serdecznie zapraszam do współpracy!

Miejsce pracy: Wrocław
tel.: 786 111 534 kszmytkowska@jeta.pl


Weronika Kazieko (projekty)

Dusza artystyczna zamknięta w niewielkim ciele. Począwszy od śpiewu, poprzez rysunek, malarstwo rzeźbę i ukończenie kierunku architektura wnętrz – przekładam pomysły na jedyną i niepowtarzalną wizję na funkcjonalne i dostosowane do potrzeb Klienta pomieszczenie. Najważniejsze jest to, aby architekt wyprzedzał panujące trendy oraz wdrażał i udoskonalał je w projektach. Dlatego też, zapraszam do współpracy.

Miejsce pracy: Poznań – Komorniki
tel.: 575 002 252 wkazieko@jeta.pl


Paulina Pańczak (projekty)

Jestem estetką, pragnącą nadawać dobry smak zwykłej codzienności. Ważne jest dla mnie zachęcenie ludzi do uczynienia otaczającej ich przestrzeni bardziej ekscytującą. W swojej pracy dążę do stworzenia dobrego projektu i spełnienia oczekiwań klienta.

Miejsce pracy: Poznań – Komorniki
tel.: 575 002 252 ppanczak@jeta.pl


Wojciech Zatorski (projekty)

Projektowanie wnętrz jest moją ciągle rozwijającą się pasją. Zdobyta wiedza z historii sztuki, oraz zamiłowanie do architektury i designu, ułatwia mi zrozumienie potrzeb Klienta. Do każdego projektu podchodzę z zaangażowaniem. W zależności od preferowanego stylu, staram się oddać charakter i osobowość nawet najbardziej wymagającego Klienta, zachowując przede wszystkim funkcjonalność projektowanego wnętrza. Serdecznie zapraszam do współpracy.

Miejsce pracy: Wrocław
tel.: 731 824 484 wzatorski@jeta.pl


Wioleta Musiał (projekty)

KREATYWNIE Z WIZJĄ to motto, które przyświeca mi przy rozpoczęciu każdego nowego projektu. Z wielką pasją i zaangażowaniem podchodzę do wszystkich nowych wyzwań, jakimi są państwa oczekiwania co do wyglądu nowej łazienki. Moje projekty tworzone są według trzech zasad: STYLOWO,  NIEKONWENCJONALNIE, NA KAŻDĄ KIESZEŃ. Pozwala to stworzyć wnętrze dla Państwa potrzeb i gustów.

Miejsce pracy: Ostrzeszów
tel.: 606 395 254 wmusial@jeta.pl


Dawid Gębski (projekty)

Mój zawód nie jest moją pracą – to moja pasja. Z wykształcenia projektant wnętrz oraz architekt krajobrazu. Od dziecka wiedziałem, że moim powołaniem jest tworzenie pięknych przestrzeni. Cechy, które mnie charakteryzują to: punktualność, profesjonalizm oraz głowa pełna pomysłów. W wolnych chwilach przemierzam świat w celu poznawania nowych miejsc, kultur oraz obyczajów.

Miejsce pracy: Poznań – Komorniki
tel.: 575 002 252 dgebski@jeta.pl


Paulina Orpel

Najważniejsze jest dla mnie aby pomieszczenia, w których przebywamy były funkcjonalne, komfortowe i przestrzenne, a klamrą łączącą te elementy ma być oryginalność. Istotnym elementem mojego działania jest indywidualne podejście do Klienta. W procesie projektowym niezwykle ważny jest bezpośredni kontakt z Inwestorami, to ich osobowość, pasje, potrzeby oraz wymagania są najbardziej inspirujące i mają decydujący wpływ na całokształt projektu. Zapraszam 🙂

Miejsce pracy: Krotoszyn
tel.: 509 603 194  porpel@jeta.pl


Diana Kwiatkowska (projekty)

Jestem absolwentką Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. Projektowanie jest moją życiową pasją! Jestem oddana wnętrzom – dziedzinie architektury, która jest najbliższa człowiekowi i szczególnie istotna w spełnianiu jego wciąż zmieniających się potrzeb. W pracy poszukuję niestandardowych rozwiązań. Staram się mieć zawsze otwartą głowę i nie powielać pomysłów, aby każdy Klient otrzymał ode mnie coś wyjątkowego!

Miejsce pracy: Warszawa
tel.: 533 358 982  dkwiatkowska@jeta.pl

 
zieleń w łazience
łazienka kobiety
previous arrow
next arrow
Slider

projektant JETA

Anna Walendzik

Ukończenie studiów na kierunku architektura wnętrz pozwoliło mi rozwinąć zdolności plastyczne i wrażliwość estetyczną, a także nabyć fachowej wiedzy z zakresu ergonomii i projektowania. W pracy stawiam na kontakt z klientem starając się łączyć te cechy, by móc tworzyć wnętrza funkcjonalne i estetyczne, które oddają charakter domowników oraz sprostają ich potrzebom.

Miejsce pracy: Wrocław
tel.: 731 824 484 awalendzik@jeta.pl


Anna Pilch

Anna Pilch (projekty)

Jestem absolwentką Wydziału Architektury Wnętrz i Wzornictwa oraz Wydziału Rzeźby i Działań Przestrzennych Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. W projektowaniu istotna jest dla mnie funkcjonalność, która jest wytyczną wnętrza. Przestrzeń „szyję” na miarę indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Miejsce pracy: Poznań Al. Solidarności
tel.: 510 207 346 apilch@jeta.pl


Joanna Wierzbicka

Joanna Wierzbicka

Moje doświadczenie obejmuje projektowanie obszarów miejskich, domów jednorodzinnych, ogrodów zimowych, a nawet opakowań. Tworzenie wizualizacji wnętrz jest kolejnym krokiem w zawodzie. Nauczyłam się, że niezależnie od skali każdego z zadań liczy się praktyczność rozwiązania i dopasowanie do wyobrażeń klienta. W końcu to nie panująca moda, czy style są wyznacznikami dobrego miejsca, lecz to czy chętnie do niego wracamy.

Miejsce pracy: Gostyń
tel.: 535 707 531 jwierzbicka@jeta.pl