inspiracje z frankfurtu

(nie)zaskakujące 3 inspiracje z Frankfurtu

Międzynarodowe targi to przede wszystkim okazja do szukania pomysłów. 4 inspiracje z Frankfurtu są świetnymi pomysłami na wyróżniająca się codzienność. Sprawdź je!

1. Nowy rodzaj relaksu w wannie

Wielu naszych klientów wybiera wannę, ponieważ ceni sobie chwile błogiej kąpieli, np z kieliszkiem wina pod ręką, czy świecą w zasięgu wzroku. Trzeba przyznać, że zamknięcie drzwi za sobą, powoduje, że odcinasz się od otoczenia i możesz spędzić czas jak tylko chcesz.

Półki na wannę są popularny rozwiązaniem. Możesz na nich postawić napój, wykorzystać stojak na książkę, czy zwyczajnie mieć pod ręką środki pielęgnacyjne, by nie wynurzać się z kąpieli. Na ISH pokazano dalej idące rozwiązanie z monitorem. Obejrzysz na nim serial, pogadasz z drugą połówką, poczytasz, etc.

2. Gdy chcesz się wyróżnić na rynku

Gdybyś poszedł do warsztatu samochodowego, albo do salonu Volkswagena i trafił na taką umywalkę. Zapamiętałbyś? My zdecydowanie tak. Pomysł szalony, ale niezwykle się wyróżniający. Do wykorzystania nawet w domu, w chłopięcej łazience.

3. Jak z mediów społecznościowych

Najnowsze trendy w aktualizacji aplikacji społecznościowych, pokazują, że najmodniejsze są zaokrąglone kształty. Brak kantów docenią niewątpliwie rodzice. Jeśli jednak jesteś fanem wirtualnych społeczności, to może akurat takie wieszaki i półeczki mają szansę zaistnieć w Twojej łazience?

Dodaj komentarz