Insignia Colorker

Współczesna calacatta. Insignia Colorker w projektach JETA

Kolekcja Insignia Colorker czerpie ze znanego włoskiego marmuru wydobywanego w jednym miejscu na świecie, w mieście Carrara. Popielate żyłki na białym tle to znakomity wzór pasujący do wielu aranżacji. Sprawdź nasze!

Dalekie korzenie marmuru calacatta

Marmur o wzorze szaro-niebieskich żyłek na białym tle wykorzystywany był już w budownictwie antycznego Rzymu. Surowiec ten cechuje wysoka zawartość wapnia, co przyczynia się do charakterystycznego odcienia bieli. Pantheon jest jedną z najbardziej znanych konstrukcji, gdzie był wykorzystany.

Przyznasz, że taka geneza materiału robi wrażenie. Jednocześnie ze względu na ograniczoną ilość złóż, niewiele osób może sobie pozwolić na elementy dekoracyjne z tego wytwornego marmuru.

Z Włoch do Polski

Płytki Insignia Colorker wykorzystując technikę druku cyfrowego zaimplementowały motyw marmuru do łazienek w wielu krajach. Jednym z nich jest Polska, gdzie współczesna calacatta jest do odkrycia w każdym z salonów JETA.

Połączenia z kolekcją Insignia Colorker

insignia colorker
previous arrow
next arrow
Slider
 

Płytki: SEKOS White, ION White, INSIGNIA White, ACERO BIanco Cerrad.

Wyposażenie: meble Oristo Siena szafka i blat, od firmy Massi WC, bidet oraz umywalka; profile Excellent.

insignia colorker
previous arrow
next arrow
Slider
 

Płytki: NIRO CEMENTO ANTRACITE 60 x 60, INSIGNIA WHITE 31,6 x 100, SEKOS WHITE 31,6 x 100, ION WHITE 31,6 x 100, TRIANGLE LAYER GOLD GLOSSY, TRIANGLE LEVEL GOLD LASER GLOSSY, TRIANGLE CASCADE GOLD GLOSSY, TRIANGLE WHITE GLOSSY

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *