grzejnik w łazience

Grzejnik w łazience

Grzejnik w łazience ewoluował od zabudowanego żeberkowego żeliwnego ciężkiego kaloryfera do designerskich efektownych i funkcjonalnych rozwiązań. Zobacz wybrane propozycje z oferty JETA!

Grzejnik Excellent Meteor

czarny matowy

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie lazienka-warszawa-1024x683.jpg
wizualizacja: Diana Danielczyk (salon łazienek w Warszawie)

szczegóły wizualizacji

biały

szary metalic

Grzejnik w łazience od zawsze pełnił istotną rolę związaną z ogrzewaniem pomieszczenia. Na przestrzeni lat stał się również istotnym elementem dekoracyjnym, nierzadko wpisującym się idealnie w styl aranżacji danej łazienki.

Budownictwo PRL przyzwyczaiło nas do ciężkich żeliwnych kaloryferów, wieszanych często w irracjonalnym miejscu. Nierzadko były zabudowywane boazerią, by poprawić ich estetykę. Potem przyszedł czas deweloperów XXI wieku, gdzie pionowe żeberka zastąpiła pozioma konstrukcja. Zwiększyła się funkcjonalność. Bielizna i ręczniki nie miały wgnieceń z powodu zakończeń żeberek. Na poziomych żeberkach powiesisz dużo więcej prania. To najczęściej białe kaloryfery.

Teraz wchodzimy w świat aktualnej oferty, gdzie grzejnik w łazience jest dopasowany kolorystycznie np. czarny do łazienki typu loft. Ponadto konstrukcja, szerokość i kształt ramion dobierane są do projektu całości. Grzejniki to funkcjonalny design w czystej postaci!

Jeśli wymieniasz grzejnik w łazience podczas większego remontu, możesz zmienić jego położenie oraz wielkość. Wybierając grzejnik, obliczasz zapotrzebowanie na ciepło danego pomieszczenia. Po czym bierzesz pod uwagę moc i wielkość kaloryfera. Zapytaj naszych doradców i projektantów, jaki grzejnik polecają dla Twojej łazienki.

Horos Excellent

projekt z salonu w Kłodzku
wizualizacja: Diana Danielczyk (salon łazienek w Warszawie)
.