ciemne kafelki Opoczno

Ciemne kafelki w łazience. Aranżacje z marką Opoczno.

Projekt z 2018 roku z płytkami Opoczno

Łazienka naszej Klientki, ma dwa istotne elementy, których nie można było ominąć – okno w centralnej części jednej ze ścian, oraz nieco  pomniejszony architektonicznie jeden z rogów.

Narożnik i powstałe wnęki postanowiliśmy wykorzystać maksymalnie. Po prawej stronie od okna zaproponowaliśmy wannę w białej zabudowie oraz kran wbudowany w ścianę.  Wykorzystując, że prostopadła do niej ściana jest z wejściem do łazienki, za drzwiami ustaliśmy kompaktowy zestaw WC. Obudowa toalety i sąsiednia wnęka sprawdziły się doskonale jako miejsce na drewnopodobny praktyczny i pojemny regał. Półki wbudowane w ścianę nie pomniejszają powierzchni łazienki a kafelki w tworzą ciekawą atmosferę we wnętrzu.

Po przeciwnej stronie drzwi ściana jest dość wąska. Mając na uwadze mały metraż, wykorzystaliśmy fragment ściany na kaloryfer szczebelkowy. Obok niego powiesiliśmy podświetlane duże lustro bez ramy. Pod nim znajduje się szafka umywalkowa z szerokim blatem. Poniżej tej płaszczyzny zmieściła się pralka automatyczna.

Zgodnie z życzeniem Klientki wszystkie ściany są ciemne, wyłożone grafitowymi płytkami. Na ich tle wyróżnia się białą szafka, umywalka i wanna oraz pralka, rama okienna, futryna i drzwi. Drewnopodobne płytki na podłodze pasują do blatu pod lustrem. Jasna roleta w oknie oraz jasny odcień kaloryfera uzupełniają całość.

Płytki do ciemnej łazienki:

– Ściana Nerthus graphit 60×60 – Opoczno
– Podłoga Rancho ciemny beż 20×60 – Nowa Gala

wizualizacja: Michał Głąb (Salon łazienek Wrocław ul. Brucknera)

.

Dodaj komentarz