bloom colorker, płytki ceramiczne, wyposażenie łazienek

Płytki ceramiczne w kolorach ziemi. Bloom Colorker

Oferta własna salonów JETA, czyli kolekcja Bloom Colorker to jedne z najbardziej uniwersalnych płytek ceramicznych. Zobacz jak wykorzystujemy je w tworzonych przez nas projektach!

Kolekcja Bloom Colorker jest częścią oferty JETA ze względu na jej uniwersalny charakter. Są to płytki ceramiczne o subtelnej strukturze 3d, inspirowane zarówno powierzchnią, jak i kolorystyką przez naturę. Tworzą ponadczasowe otoczenie dla wyróżniających się elementów wyposażenia łazienki.

Kolekcja Keen i Bloom Colorker

mozaika Cerrad Cambia White
aranżacja łazienki 4 m2
previous arrow
next arrow
Slider
 

projekt: Joanna Wierzbicka (Gostyń)
marki: BescoBloomCerradElitaExcellentOmnires

Bloom na 5 m2

projekt: Martyna Zaradna (Salon łazienek w Ostrowie Wielkopolskim)

Inspiracje łazienkowe z Bloom Colorker

 

Beż i szarość

Aranżacja pokazuje, że nawet pozornie niepasujące do siebie odcienie beżu i szarości mogą tworzyć ciekawą mieszankę. Zestawienie tworzy mozaika, czyli w skali mikro oraz w skali makro – duży format na całej ścianie.

Jasne płytki skontrastowane z “lekko zużytą” ciemną płytką drewnopodobną oraz czarnymi detalami wpisują łazienkę w charakter retro. Mimo braku dosłownych cytatów stylistycznych w postaci chociażby “kurków” baterii.

Jednocześnie płytki z kolekcji Bloom są na tyle uniwersalne, że dobrze komponowałyby się z różnymi odcieniami podłóg (satynowe kamienie, jednolite gresy barwione w masie), przez co można radykalnie zmienić styl pomieszczenia.

bloom colorker

projekt: Diana Kwiatkowska
(salon łazienek Marywilska 44, Warszawa)

Jednorodny kolor

Łazienka biofiliczna w tym projekcie to przede wszystkim zaproponowana roślinność. By wnętrze było konsekwentne projektant wybrał umywalkę przypominając oceaniczną efektowną muszlę, czy też strugi wody, w zależności od skojarzenia.

Płytki są stonowanym tłem dla dominant, którymi są: umywalka, lustro oraz lampa. Same płytki marki JETA wykorzystują dwa odcienie szarości oraz różnego typu struktury wykończenia.

Dobór płytek na posadzce był podyktowany kontynuacją założonej idei, dlatego kolor płytek drewnopodobnych również zawiera w sobie wyłącznie kolory szarości (producent płytek: CERRAD).

Uwagę zwraca zastosowanie płytek częściowo na suficie jako element wydzielający pewną strefę.

Ostatnim bardzo charakterystycznym elementem, który gra światłem, wielokrotnością odbić jest zastosowanie lustra wklejonego w płytki na całym obwodzie pomieszczenia. Lustra znajdują się zarówno na przeciwległych ścianach jak i na suficie czy nawet podłodze. Oczywiście rozwiązanie to nie byłoby zbyt praktyczne w przypadku łazienek do użytku domowego, ale do celów pomieszczeń stricte reprezentacyjnych czy jak w tym przypadku ekspozycyjnych, sprawdziłoby się doskonale.

jednorodność kolorystyczna
wizualizacja: Dawid Gębski (Salon łazienek Poznań Komorniki)

Łazienka wielokolorowa

Płytki z kolekcji Bloom są ciekawą propozycją, która sprawdzi się zarówno w łazience klasycznej, oraz nowoczesnej. Decyduje o tym uniwersalność barw i struktur na kafelkach.

Mimo zastosowania dużej ilości wzorów i kolorów, łazienka nadal jest spójna i stonowana. Żeby podkreślić delikatny charakter płytek Bloom, projektantka użyła płytek drewnopodobnych. Dodatkowo zaproponowała montaż taśm LED.

Płytki z kolekcji Bloom dają bardzo dużo możliwości z zagraniem geometrią płaszczyzn, zastosowaniem wnęk i podświetleń, które dodatkowo uwypuklają strukturę płytek.

projekt: Anna Pilch
(salon łazienek JETA w TOPMeble, Komorniki pod Poznaniem)

Makro i mikro w łazience

Mikro w łazience to oczywiście wzór. W tym materiale proponujemy Ci zastosowanie mozaiki z własnej kolekcji płytek JETA. Bloom w beżowym lub szarym wydaniu poleca się do łazienki!

bloom colorker
previous arrow
next arrow
Slider
 

Dodaj komentarz