białe płytki ścienne

Białe płytki ścienne do łazienki. Hit, czy nuda?

Rozważasz białe płytki ścienne w swojej łazience? Sprawdź koniecznie jak wygląda oferta przełomu roku 2018/2019, bo być może zauważysz model kafelka, który od razu Ci się spodoba.

Tubądzin inspiruje

Aranżacje widoczne na zdjęciu w materiale pochodzą z propozycji znanego producenta płytek. Tubądzin to marka, która inspiruje nie tylko nas, ale i i celebrytów. Sprawdzone przez lata produkty sprawiają, że przy okazji kolejnych remontów z chęcią Klienci sięgają po nie ponownie. Tak samo my zachęcamy do powracania do naszych punktów sprzedaży. Polecamy m.in. salon łazienek Poznań, salon JETA w centrum przy Marywilskiej w Warszawie, albo salon łazienek we Wrocławiu na Karmelkowej.

Projektowaliśmy już łazienkę dla singla z kolekcją Tubądzin. Zrealizowaliśmy też  nowoczesny projekt łazienki retro. Atrakcyjna łazienka z płytkami Tubądzin i oryginalnym oświetleniem, to też propozycja JETA.

W styczniu 2019 proponujemy biel z kolekcji Unit Plus. Kolor zastosujesz w łazience jako tło dla wyposażenia wnętrza. Równie dobrze sprawdzi się jako samodzielna barwa, jak i uzupełnienie patchworkowych płytek ściennych. Dzięki bieli podkreślisz to, co ma być podkreślone. Ona pozwoli Ci zbudować klasyczne kontrasty z czernią, czy dodać wnętrzu pazura z czerwienią. Niesamowite wrażenie robią płytki strukturalne o ciekawych powierzchniach przypominających pofalowany piasek.

Ciekawe Opoczno

Szereg kolekcji marki Opoczno składa się z białych płytek. Jeśli interesuje Cię różnego rodzaju wypukłość – zachęcamy do obejrzenia w salonie kolekcji Delicate Lines albo Moon Line. Gładkie płytki to propozycje pod nazwą Salsa lub Inwencja. Błyszczące są White Glossy lub Metro Style. Wykończenie satynowe to oczywiście White Satin a matowe to analogicznie White Matt.

Kolekcje Ceramstic z białymi płytkami

Inspirujące płytki Opp! White, czy strukturalne Roteo Bianco albo Vivo White. 3 rodzaje i każdy o innym wykończeniu.

Lider w ilości propozycji – Paradyż

Jeśli lubisz mieć duży wybór – zapytaj o białe płytki ścienne Paradyż. W ofercie jest kilkadziesiąt kafelków w różnych wariantach.

Płytki ścienne Cersanit

Kolejny renomowany producent także ma płytki bazowe, wspierające aranżacje jasnej przestrzeni.

Wszystkie marki znajdziesz w wymienionych wyżej salonach.

Dodaj komentarz