tubądzin touch, łazienki 5 m2

Aranżacja łazienki 5 m2

Łazienki 5 m2 to bardzo popularna powierzchnia, szczególnie dla pomieszczeń znajdujących się w domach wielorodzinnych lub dla jednej familii. Zobacz aranżacje JETA…

.

Łazienka 4,5 m2

Dla pary młodych ludzi pogodnie nastawionych do życia, zainspirowanych modą na zieleń. Nowocześnie urządzona przestrzeń z kabiną prysznicową i miejscem do wygodną przestrzenią dla dwojga ludzi.

Łazienka 4,70 m2

tubądzin touch

Klienci zdecydowali się na połączenie imitacji betonu z płytkami drewnopodobnymi, które nadały wnętrzu przytulności. Pod prysznicem i na zabudowie stelaża miski WC pojawiły się zielone matowe płytki Touch Green. Detal w postaci dekoru o geometrycznym wzorze to wybór klientki dla dodania kobiecego akcentu również z kolekcji Tubądzin Touch. Dopełnieniem aranżacji są złote detale w strefie umywalki – duże wiszące lustro oraz wysoka bateria umywalkowa. 

Łazienka 5 m2

łazienka dla 4 osób

Rodzice z dziećmi, rodzina 2+2 to bardzo popularny model rodziny w Polsce. Niestety bardzo często łazienki, jakie użytkują rodziny nie są zbyt wielkie. Zwróć uwagę, że przestrzeń jest bezpieczna, to ważny aspekt, skoro we wnętrzu przebywają dzieci.

Łazienki 5,47 m2

Łazienka na planie prostokąta, trudna do zorganizowania przestrzeni. Wykorzystaliśmy centralną część długiej ściany na zabudowę, w której zmieści się pralka i suszarka. Po bokach powstały wnęki – jedna na kompakt WC, druga – na umywalkę. Niewielka kabina prysznicowa Novellini znalazła swoje miejsce w narożniku obok okna. Płytki ceramiczne to kolekcja Cerrad Apenino, natomiast większość wyposażenia pochodzi od firmy Excellent.

Dodaj komentarz