aranżacja łazienki 4 m2

Aranżacja łazienki 4 m2

Aranżacja łazienki 4 m2 to zadanie pozwalające na wykorzystanie wanny w pomieszczeniu. Powierzchnia nie jest ani mała, ani duża i pozwala na funkcjonalne oraz praktyczne urządzenie. Zobacz propozycje JETA!

Łazienka 3,85 m2

aranżacja łazienki 4 m2

Aranżacja łazienki 4 m2 w tym przypadku dotyczyła pomieszczenia w stanie deweloperskim, będącego częścią mieszkania. W związku z tym łazienka miała mieć przestrzeń do przechowywania i zgodnie z projektem instalacji budynku zmieścić miskę WC oraz strefę kąpielową. Korzystna lokalizacja drzwi wejściowych (na środku dłuższej ściany) pozwoliła przygotować dobrze zorganizowaną i wykorzystaną łazienkę.

Klienci wybrali wannę bez opcji prysznica. Wykorzystane meble pozwolą przechowywać kosmetyki, akcesoria oraz chemię gospodarczą, czy ręczniki.

Łazienka 4,5 m2 klasyczno-nowoczesna

Aranżacja łazienki 4 m2 w tym przypadku opierała się na potrzebach 4-osobowej rodziny. Cała koncepcja łazienki jej styl i kolorystyka opierała się na płytkach Arte Grey (Codicer), w których klientka zakochała się od samego początku. Przestrzeń została maksymalnie wykorzystana na przechowywanie. Wzór na podłodze nasunął pomysł na fronty szafek w formie shuttersów, dzięki którym łazienka zyskała śródziemnomorski klimat z nowoczesnymi elementami. 

.

Dodaj komentarz