aparici, przetarty dywan, luksfery

Kolekcje Aparici: luksfery, dywanowe, metalizowane, patchworki

Kolekcje Aparici są częścią międzynarodowej oferty salonów JETA. O ich wyjątkowości decyduje bogate wzornictwo oparte o różne rodzaje trendów aranżacyjnych...

Kilka słów o Aparici

Wartościami marki Aparici są m.in. jakość i innowacja, które maja sprzyjać temu, by użytkownik łazienki cieszył się z inwestycji w łazienkę przez kolejne lata. Wybraliśmy tego hiszpańskiego producenta do naszej oferty, ponieważ jego założenia są tożsame z misją JETA.

Przez jakość firma Aparici rozumie niezawodność swoich płytek ceramicznych już na etapie montażu. Natomiast innowacje są stosowane przez producenta we wzornictwie, co zauważysz choćby w tym wpisie oraz w technologii ich wytwarzania. Z kolei trwałość produktów osiągana dzięki tym założeniom jest również niezbędnym sposobem na poszanowanie i dbanie o środowisko naturalne w perspektywie długoterminowej. W zależności od płytki występuje 30% – 70% zawartości recyklingowej.

Kolekcje Aparici w salonach łazienek JETA

  • Aparici Glass to szklane płytki kojarzące się z produktami znanym w Polsce pod nazwą luksfery. Kwadrat z Hiszpanii ma rozmiar 20×20 cm i proponujemy go w kolorze białym, zielonym, niebieskim i tytanowym.
  • Aparici Bohemian to kolekcja łącząca efekt przetarcia z metalizowanymi elementami w stonowanej kolorystyce. Postarzana powierzchnia i wzór na niej kojarzą się z lekko zniszczonym starym dywanem. Dostępnych jest kilka rodzajów płytek gresowych, m.in. o wymiarach 50×100 cm.
  • Aparici Joliet są płytkami ściennymi o niesamowitej strukturze i kolorystyce. Lekko metalizowane z falą. W zależności od wybranego koloru przywodzą na myśl inne skojarzenia. Trudno opisać formę tych gresów za pomocą słów – najlepiej jest je obejrzeć.
  • Aparici Uptown to równie oryginalne płytki, co pozostałe kolekcje. Najczęściej słyszymy od klientów, że kojarzą się im ze starymi zabytkowymi piecami z ceramiką pełną dekoracji. To płytki strukturalne o wypukłych wzorach kwiatowych, czy geometrycznych. Część asortymentu jest gładka, choć niejednolita kolorystycznie.
  • Aparici Altea to odważne i dynamiczne patchworki. Patchwork jest wzorem, który powraca co jakiś czas. Doskonale prezentuje się na podłogach, do wyznaczania stref w pomieszczeniu, czy w ogóle jako część dekoracji i wyróżnienie dla całej ściany. Aparici w tej kolekcji charakteryzuje wyrazistość i odwaga kolorystyczna i jeśli myślisz o większej dynamice w aranżacji wnętrza to to rozwiązanie warto wziąc pod uwagę.
  • Aparici Mettalic to płytki ścienne gresowe o metalicznej powierzchni i rozmiarze 50×100 cm. Kolory: biel, szarość, zieleń i brąz.

Wizualizacja z kolekcją Aparici METALLIC

Aparici METALLIC Green Natural, Aparici METALLIC Brown Natural, ZYX Gatsby Royal Flapper Shadow, Colorker Arty White;
wizualizacja: Daria Bauer (salon łazienek Galeria Polskie Meble, Poznań)
Aparici METALLIC Green Natural, umywalka Elita OXY, bateria umywalkowa Omnires – kolekcja Y w kolorze złotym, lustro RUKE Scandinavia w kolorze złotym;
wizualizacja: Daria Bauer (salon łazienek Galeria Polskie Meble, Poznań)
płytki ceramiczne
  • Aparici METALLIC Green Natural,
  • Aparici METALLIC Brown Natural,
  • ZYX Gatsby Royal Flapper Shadow, 
  • Colorker Arty White

Zajrzyj także na naszą tablicę Pinterest


Ekspozycje z Aparici znajdziesz w salonach łazienek JETA . Zapraszamy do największych z nich:


Na płytki ceramiczne możesz otrzymać zniżkę. Ostateczny kosztorys zależy od Twojego zamówienia, ale posiadanie kuponu ułatwi Ci rozmowę o cenach w salonie. Wystarczy, że klikniesz przycisk poniżej:

rabat na łazienkę
.