SYFON BESCO

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Szukaj

Syfony Besco

Salony łazienkowe JETA istnieją na polskim rynku od ponad 30 lat. Dzięki zdobytemu w tym czasie doświadczeniu możemy się poszczycić współpracą z wiodącymi producentami armatury sanitarnej oraz płytek ceramicznych. Część naszej oferty jest na wyłączność, co oznacza, że zakup niektórych modeli jest możliwy tylko w naszych salonach. Przy zakupach powyżej 3500 zł netto nasi profesjonalni projektanci, całkiem za darmo, zaprojektują Twoją nową łazienkę. Oprócz wanny, kabiny prysznicowej czy umywalki w projekcie będą również syfony Besco.

Syfony wannowe Besco dla sprawnego działania Twojej wanny

Firma Besco istnieje na polskim rynku ponad 20 lat. Z łatwością sięga po innowacyjne technologie i nie boi się połączenia tradycji z nowoczesnym designem. Oprócz wanien, kabin natryskowych czy umywalek oferuje również szeroki wybór akcesoriów łazienkowych. Syfony Besco to element wyposażenia łazienki, którego najczęściej nie widać. Jest on ukryty pod obudową, ale odgrywa bardzo ważną rolę w trakcie kąpieli. To dzięki niemu woda i wszelkie inne nieczystości szybko i sprawnie spływają do kanalizacji. Wybierając nowy syfon Besco, warto przyjrzeć się im bliżej. Wśród dostępnych w salonach JETA produktów znajdują się syfony do umywalek, brodzików i wanien. Niektóre są automatyczne, inne mają wbudowane system klik-klak. Na uwagę zasługuje syfon retro w brązowym kolorze Otylia. Jest on finezyjnie wygięty oraz ma stylową kolorystykę, dzięki czemu Twoja wanna nabierze klasycznego wyglądu. Aby ułatwić korzystanie z wanien, firma Besco oferuje syfon wannowy klik-klak z przelewem, czyszczony od góry. Dzięki temu łatwo pozbędziesz się włosów i innych zanieczyszczeń i zapewnisz wszystkim użytkownikom maksymalny poziom higieny.

Syfony Besco są dostępne w salonach JETA

Dokonując zakupów w salonach JETA, warto skorzystać z oferowanych zniżek. Przy zapisaniu się do naszego newslettera już na wstępie otrzymasz 2% rabatu. Dodatkowo możesz zaoszczędzić aż do 4% wartości zamówienia przy zakupach przekraczających 5000 zł. Ponadto możesz skorzystać z bezpłatnego transportu, wydając w naszym sklepie 3500 zł netto. Wszystkie te udogodnienia sprawiają, że klienci bardzo chętnie dokonują zakupów w naszych sklepach. Oferujemy także profesjonalną obsługę w biurze obsługi klientów. Nasi pracownicy z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące procesu składania zamówienia czy konkretnych produktów. Inspirujemy i kreujemy nowoczesne łazienki. To dla nas nic trudnego, ponieważ posiadamy wieloletnie doświadczenie w tym zakresie. Zaufaj nam i skorzystaj z naszych usług, a także rabatów, aby korzystnie i jakościowo wyposażyć swoją nową łazienkę.