PŁYTKI ROCA

Płytki Roca

Roca to jeden z najbardziej znanych producentów ceramiki i armatury łazienkowej, który znany jest z tworzenia nowoczesnych wanien, kabin prysznicowych czy baterii. Nie wszyscy wiedzą jednak, że w ofercie firmy znaleźć można również piękne i niezwykle trwałe płytki ceramiczne, które jakością wykonania dorównują tym najlepszym. W Jeta znajdziesz wyroby tworzone w oparciu o najlepsze materiały oraz estetyczne, które z całą pewnością spełnią wszelkie Twoje oczekiwania!

Płytki ceramiczne Roca, czyli ponadczasowy styl

Roca to hiszpańska marka, która dzięki swojej armaturze i ceramice łazienkowej zyskała wielu miłośników na całym świecie – również w Polsce. Jest ceniona za produkcję wyrobów niebywale funkcjonalnych, a do tego trwałych i pięknych. Nie inaczej jest w przypadku płytek Roca – tworzone z wysokiej jakości materiałów i w zaawansowanych procesach technologicznych, stały się one synonimem doskonałości, dorównując wyrobom największych hiszpańskich marek, które uznawane są za najlepsze na świecie.

Tym, co szczególnie wyróżnia płytki ceramiczne Roca, jest oczywiście wyjątkowy design. Wyroby te są piękne, idealnie wpasowując się do nowoczesnych łazienek czy kuchni. Co więcej, niektóre z nich mogą być wykorzystane także w nieco bardziej klasycznych aranżacjach. To jednak nie wszystko:

·         płytki Roca imponują trwałością – są odporne na działanie wody i wilgoci, niestraszne im wysokie temperatury, a do tego trudno o ich zarysowanie czy pęknięcie;

·         płytki ceramiczne Roca są dostępne w różnych wymiarach i stylach, dzięki czemu są uniwersalne, a do tego można stosować je zarówno na podłogi, jak i ściany;

·         ceny płytek Roca nie są wygórowane, dlatego na ich zakup pozwolić sobie może niemal każdy, kto pragnie zyskać najwyższy komfort w swojej łazience lub kuchni.

Zapraszamy do zakupu najlepszych płytek ceramicznych!

Płytki Roca znajdziesz w asortymencie Jeta – zadbaliśmy o odpowiednią selekcję produktów, dlatego masz pewność inwestowania wyłącznie w to, co najlepsze na rynku. Zapewniamy przy tym konkurencyjne ceny oraz szybką realizację każdego zamówienia.

Blog