LUXRAD

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Firma Luxrad to ceniony producent elementów wyposażenia łazienek i grzejników - w naszym salonie JETA znajdziesz naprawdę duży wybór armatury tej marki. Zawsze dbamy o to, by nasi klienci mieli dostęp do wysokiej jakości produktów w jak najlepszej cenie, wyróżniających się niepowtarzalnym designem i zastosowaniem innowacyjnych technologii. Ponadto każdy kupujący otrzyma od nas rabat w wysokości 10% od ceny początkowej, a za zakupy powyżej 3500 zł darmowy transport oraz profesjonalny projekt w prezencie.

Armatura Luxard - bogata kolekcja

Grzejniki łazienkowe to nie tylko tzw. producenci ciepła, ale też rodzaj wieszaka lub nawet suszarki, np. na ręczniki. Powinna to być także, jak zresztą większość produktów oferowanych w naszym sklepie, wspaniała ozdoba dla wybranego pomieszczenia. Tego rodzaju sprzęty muszą zatem spełniać wiele funkcji naraz oraz być wyjątkowo bezpieczne - zadbaliśmy o to razem z marką Luxrad, która proponuje wyłącznie produkty „made in Poland”. Gwarantuje przy tym najlepszą jakość, głównie dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży. Spośród dostępnego asortymentu możesz wybrać modele o różnych kształtach, stylach i kolorach. Dzięki temu idealnie dopasujesz je do każdego charakteru oraz rozmiaru wnętrza. Choć w większości są one przeznaczone do pomieszczeń sanitarnych, mogą się dobrze sprawdzić również w innych rodzajach przestrzeni, takich jak np. kuchnia, salon, czy sypialnia. Z pewnością zachwycą swoim oryginalnym designem, z sukcesem zastępując stare, ciężkie i nie zawsze bezpieczne kaloryfery.

Pozostałe produkty od Luxard

Luxard oferuje również szeroki wybór innych produktów powiązanych z ogrzewaniem pomieszczeń, takich jak złączki, zawory czy zestawy montażowe, a także grzałki i zestawy termostatyczne. Pomagają one zarówno w skuteczniejszej instalacji zakupionego grzejnika, jak i w ewentualnej rozbudowie oraz lepszym i dłuższym utrzymaniu go w perfekcyjnym stanie. JETA zadbała by nawet takie urządzenia były dostępne w ofercie, ponieważ są one naprawdę ważnym elementem w każdej łazienkowej infrastrukturze. I oczywiście mimo swojego nie aż tak znaczącego przeznaczenia, jakością również nie mogą one w żaden sposób odbiegać od normy. Bo zawsze warto mieć pewność, że wiemy, co kupujemy, a poszczególne części montażowe są idealnie dopasowane do produktu głównego.

Armatura Luxard w JETA

JETA to firma o 30-letniej historii - od początku naszego istnienia oferujemy szeroką gamę produktów, a niektóre z nich posiadamy na wyłączność. Z zaangażowaniem dbamy o swoich klientów, ciesząc się pozytywnymi opiniami zarówno wśród konsumentów, jak i współpracujących z nami producentów. Zachęcamy do zamówienia armatury Luxard za pośrednictwem naszego sklepu już dziś.

Blog