ZBIORNIKI ROCA

Zbiorniki Roca

Wyposażając nową łazienkę lub modernizują starą, często zastanawiamy się, jaki model miski WC wybrać. Niektóre modele są wiszące, inne stojące. Jedne mają odpływ pionowy, drugie poziomy. Które z nich będą właściwe? Jeśli nie znasz odpowiedzi na te pytania, to skorzystaj z biura obsługi klienta, które udostępniają salony JETA. Wykwalifikowani pracownicy z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie nurtujące Cię pytania oraz rozwieją wątpliwości. Dostarczamy informacji w zakresie remontu oraz wszystkich dostępnych na naszej stronie produktów. Sprawnie przeprowadzimy Cię przez proces składania zamówienia oraz podpowiemy, z jakich rabatów możesz skorzystać. Oferujemy zniżki uzależnione od wartości zamówienia, a przy wydatku przekraczającym kwotę 3500 zł otrzymujesz darmowy transport, a także projekt swojej nowej łazienki przygotowany przez profesjonalnych projektantów. Uwzględnimy wszelkie Twoje oczekiwania, zaproponujemy nowoczesne rozwiązania oraz funkcjonalne zbiorniki Roca. Jest to element wyposażenia, o którym nie możesz zapomnieć. Kupując miskę WC bez zbiornika, musisz go dokupić osobno. Zwróć uwagę na to, czy zbiornik pasuje do zakupionej miski.

Zbiorniki Roca – hiszpańska perfekcja

Firma Roca od lat specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości armatury łazienkowej. W ich kolekcji znajdują się wanny, kabiny natryskowe, umywalki oraz miski wiszące czy zbiorniki Roca. Kupując zbiornik dobrze jest zwrócić uwagę na jego pojemność oraz ilość litrów niezbędnych do spłukania. W większych zbiornikach firmy Roca są dwie możliwości – 3 bądź 6 litrów, oznacza to, że są one bardzo oszczędne i ekologiczne, ponieważ zużywają niewielką ilość wody do spłukania nieczystości. Zbiorniki mogą mieć kształt prostokątny lub bardziej obły. Wszystko zależy od Twoich preferencji.

Nowoczesna łazienka na wyciągnięcie ręki

Remontując łazienkę, z pewnością chcesz skorzystać z dostępnych na rynku nowinek. Należą do nich zbiorniki Roca. Są one synonimem gwarancji i jakości, a szklista porcelana jest łatwa w czyszczeniu i dostępna w kilku wariantach kolorystycznych. W salonach JETA oferujemy zbiorniki zasilane od dołu oraz bocznie. Model Carmen dostępny jest w czarnym kolorze, który cechuje się niezwykłą elegancją. Oferujemy również zbiornik uniwersalny wykonany z plastiku z kolekcji Universal. Dla osób z niepełnosprawnościami proponujemy zbiorniki Roca z kolekcji Dostępna łazienka. Przeznaczone są one do kompaktowej miski WC montowanej na stelażu o klasycznie kwadratowym kształcie.

Blog