KOMPAKTY ROCA

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Szukaj

Kompakty Roca

W salonach JETA oferujemy szeroki wybór armatury sanitarnej i akcesoriów łazienkowych hiszpańskiej marki Roca. Wszystkie produkty są najwyższej jakości i cechują się wytrzymałością oraz dbałością o najdrobniejsze detale. Producent z powodzeniem łączy innowacyjne rozwiązania technologiczne z ciekawym designem. Kompakty WC Roca to miski na miarę XXI wieku. Modernizując łazienkę, warto skorzystać z tych propozycji, aby cieszyć się ich funkcjonalnością i łatwością czyszczenia. Salony JETA oferują korzystne rabaty uzależnione od wartości zamówienia. Jeśli nie masz pomysłu na aranżację wnętrza łazienki, to wydając 3500 zł na armaturę sanitarną czy płytki ceramiczne, otrzymasz darmowy projekt swojej nowej łazienki. Nasi projektanci podzielą się z Tobą doświadczeniem i zminimalizują do zera problemy mogące wyniknąć w trakcie remontu.

Nowoczesna łazienka z kompaktami Roca

Kompakty to nic innego jak miski WC. Mogą one mieć różne kształty. Niektóre są bardziej kwadratowe, inne okrągłe. Część z oferowanych produktów marki Roca wyposażona jest w powłokę Maxi Clean. Powstaje ona w procesie produkcji ceramiki, sprawia, że powierzchnia jest wyjątkowo gładka, więc żadne bakterie, zarazki ani nieczystości nie przylegają do jej powierzchni. Kupując kompakt WC Roca z serii Meridian, zapewnisz swojej rodzinie maksymalny standard higieny. Miska WC rimless, oznacza że jest ona pozbawiona kołnierza, pod którym najczęściej zbiera się kamień oraz żyją różnego rodzaju drobnoustroje, które są szkodliwe dla zdrowia. Z kolei kompakt WC Roca Debba wyposażony jest w deskę wolnoopadającą typu slim oraz praktyczny zbiornik 3 x 6 litra, który pozwala zaoszczędzić wodę i pieniądze. Kompakty Roca mogą mieć odpływ poziomy lub pionowy, warto to sprawdzić przed dokonaniem zakupu. Dla wielbicieli nietuzinkowych rozwiązań firma Roca przygotowała kompakty WC w czarnym kolorze. Będą one stanowić ciekawe rozwiązania aranżacyjne w łazienkach urządzonych w stylu skandynawskim czy industrialnym.

Salony JETA pełne inspiracji

Na naszej stronie internetowej istnieje zakładka inspiracje, w której przedstawiamy wiele propozycji aranżacji łazienek. Na naszym blogu zaś znajdziesz praktyczne porady oraz jeszcze więcej inspiracji. Bogata oferta salonu JETA sprzyja przemyślanym i satysfakcjonującym zakupom. Kompakty Roca to jeden z przykładów wysokiej jakości produktów sanitarnych, które mogą być z powodzeniem wykorzystane zarówno w łazienkach domowych, jak i w łazienkach użyteczności publicznej. Ciekawym rozwiązaniem może być WC tureckie, które pozbawione jest klasycznej miski. Zapewnia maksymalną higienę i łatwość czyszczenia. Jeśli chcesz być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami oraz z ofertą naszych salonów, to zapraszamy do zapisania się na nasz newsletter. Regularnie będziesz otrzymywać informacje z zakresu remontu łazienek oraz rozwiązań ułatwiających użytkowanie i codzienną higienę. Dodatkowo oferujemy 2-procentowy rabat na pierwsze zakupy. Jeśli zastanawiasz się jeszcze nad dokonaniem zakupu w naszych sklepach, to informujemy, że wydając 3500 zł netto, otrzymasz darmowy transport zamówionych produktów, bez względu na ich wielkość czy wagę.