PRZYCISKI ROCA

Przyciski Roca

Zaufaj naszemu ponad 30-letniemu doświadczeniu i skorzystaj z oferty armatury sanitarnej i płytek ceramicznych dostępnych w stacjonarnych salonach JETA oraz na naszej stronie internetowej. Z przyjemnością służymy pomysłami na aranżację dużych i małych wnętrz. Nie zapominamy o detalach. W naszej ofercie znajdziesz przyciski spłukujące Roca przeznaczone do montażu do stelaża. Mogą być one z powodzeniem wykorzystane jako element dekoracyjny. Ozdobne rozety w chromowanym, białym lub czarnym kolorze będą dopasowane do Twojego wnętrza. Jeśli wydasz na produkty z naszej oferty ponad 3500 zł, możemy Ci zaproponować darmowy projekt łazienki. Nasi projektanci po konsultacji z Tobą przedstawią plan robót budowlanych oraz finalny efekt remontu. Przekonaj się sam, jaki prosty może być remont.

Przyciski Roca – niezbędny dodatek do wiszących misek WC

Jeśli planujesz wyposażyć swoją łazienkę w wiszące umywalki, miski WC, pisuary czy bidety, to koniecznie musisz zakupić stelaż podtynkowy. Jest to urządzenie, którego nie widać, a które zapewnia stabilizację urządzeń sanitarnych, a także odpowiada za ich prawidłowe funkcjonowanie. Na ścianie widoczny będzie wyłącznie przycisk WC Roca. Jest to element dekoracyjny, ale również funkcjonalny. Większość przycisków posiada ozdobną rozetę oraz panel podzielony na dwie części, dzięki którym będziesz mógł spłukiwać pożądaną ilością wody. Większość zbiorników firmy Roca posiada możliwość spłukiwania 3 lub 6 litrami wody. Jest to niezwykle oszczędne rozwiązanie, które jest również ekologiczne. Zmniejsza zużycie wody, obniżając rachunki. Do urządzonej na czarno łazienki pasować będzie przycisk wykonany z tworzywa pokrytego szkłem akrylowym. Ciekawym akcentem są klawisze uruchamiające spłukiwanie, które zostały wykończone matowo.

Nowoczesne rozwiązania Roca dla Ciebie

Przykładem nowoczesnych rozwiązań w Twojej łazience jest przycisk elektroniczny Roca w białym kolorze. Bezdotykowe rozwiązanie z podświetleniem LED, w pełni automatyczne uruchamianie spłukiwania ogranicza kontakt i powstawanie zanieczyszczeń. Dzięki specjalnemu programowi możesz ustawić spłukiwanie odświeżające po 24 godzinach bezczynności. Takie przyciski sprawdzą się we wszystkich sanitariatach użyteczności publicznej dostępnych w hotelach czy szkołach. Przycisk fabrycznie ustawiony jest na spłukiwanie 6 i 3 litrów, natomiast istnieje możliwość zmniejszenia przepływu wody do 4,5 x 3 litry. Przycisk Roca nie wymaga dodatkowego zasilacza. Jest przeznaczony do kompletowania ze stelażami Duplo One. Panel posiada 4 kolory podświetlenia LED do wyboru: niebieski, fioletowy, pomarańczowy lub zielony, w zależności od dominujących barw w Twojej łazience.

Zrób zakupy w salonach JETA

Kupując przyciski Roca i inne akcesoria łazienkowe w naszych salonach, możesz skorzystać z rabatów uzależnionych od wartości zamówienia. Jeśli nurtują Cię pytania dotyczące naszej oferty, to zapraszamy do kontaktu z biurem obsługi klienta. Doświadczeni pracownicy nie pozostawiają żadnych pytań bez odpowiedzi. Służymy radą i pomocą, a na naszej stronie również inspirujemy do tworzenia ciekawych i funkcjonalnych łazienek.

Blog