OBUDOWY ROCA

Obudowy Roca

W salonach JETA znajdziesz wszystko to, czego potrzebujesz, aby wyposażyć swoją nową łazienkę. Jeśli nie masz jeszcze pomysłu, jak przeprowadzić remont, to zapraszamy do skorzystania z usług naszych profesjonalnych projektantów. Wydając w naszych salonach ponad 3500 zł netto, masz możliwość otrzymania bezpłatnego projektu swojej nowej łazienki przygotowanego przez naszych projektantów. Sam wybierasz płytki, detale, a my podpowiadamy, jak rozmieścić je w posiadanej przez Ciebie przestrzeni. Chętnie dzielimy się naszym doświadczeniem, dlatego zakupy w naszych salonach to prawdziwa przyjemność. Jeśli zdecydujesz się na wannę, dobrze jest dobrać do niej odpowiednią obudowę. Obudowy Roca ciekawie wyglądają z Twoją wanną. Salon JETA to szeroki wybór różnego rodzaju obudów do wanien. Hiszpański producent, firma Roca, słynie z produkcji estetycznych i wytrzymałych akcesoriów łazienkowych i armatury sanitarnej. Decydując się na jeden z ich produktów, masz pewność, że nie zżółknie pod wpływem czasu i zawsze będzie wyglądał idealnie. W ofercie znajdziesz obudowy Roca dostosowane do różnych typów i rozmiarów waniem.

Obudowy Roca to dopełnienie każdej wanny

Bez względu na to, czy wybierzesz wannę dużych rozmiarów, czy też maleńką wannę balię, to możesz do niej dobrać pasującą obudowę, która zapewnia estetyczne wykończenie. Wanna doskonale będzie się również prezentować z jednym z parawanów firmy Roca. Nie zapomnij również o zakupie baterii czy zestawu natryskowego. Wszystkie te elementy sprawiają, że codzienna kąpiel będzie prawdziwą przyjemnością dla całej Twojej rodziny. Zapisz się do naszego newslettera i skorzystaj z 2-procentowego rabatu na pierwsze zakupy. Przekonaj się sam, że remont łazienki z salonami JETA to prawdziwa przyjemność.

Twoja łazienka w doskonałym wydaniu – tylko w salonach JETA

Jeśli planujesz remont łazienki, to musisz się liczyć z dużymi wydatkami. Wszystkie akcesoria i armatura wymagają zazwyczaj wymiany. Wybierając jeden z modeli wanien Roca koniecznie musisz dobrać do niego pasującą obudowę. Jest to ważny element, który poprawia walory estetyczne Twojej łazienki. Zapewnia stabilizację wanny oraz zasłania niestatyczne podłączenia i rury. W salonach JETA znajdziesz szeroki wybór różnych rozmiarów obudów Roca w korzystnych cenach. Skorzystaj z wachlarza zniżek i rabatów, a przy zamówieniach powyżej 3500 zł również z darmowego transportu, bez względu na gabaryty Twojego zamówienia.

Blog