DESKI ROCA

Deski Roca

Firma Roca to globalna marka wywodząca się z Hiszpanii. Specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy armatury łazienkowej, w skład której wchodzą przede wszystkim umywalki, wanny, kabiny prysznicowe, brodziki czy w końcu deski samoopadające Roca. Wyposażenie łazienki ma ogromne znaczenie, które przekłada się na komfort użytkowania. Z łazienki bowiem korzysta każdy z nas codziennie. Aby wszystkie elementy wyposażenia tego pomieszczenia współgrały ze sobą, tworząc harmonijną całość, należy kompletować armaturę, korzystając z wybranej firmy. W salonach JETA oferujemy bogaty wybór armatury sanitarnej pochodzącej od sprawdzonych producentów, w tym firmy Roca. W kategorii deski Roca znajdziesz ponad 160 pozycji do wyboru. Oczywiście dopasowanie odpowiedniej deski do posiadanej miski WC należy do Ciebie. Wybierz swój model i zamów go już dziś, a wydając ponad 3500 zł na płytki ceramiczne czy armaturę sanitarną w salonach JETA, otrzymasz transport gratis.

Różne modele desek samoopadających Roca

W naszych salonach znajdziesz bogatą ofertę desek Roca. Charakteryzują się one wysoką jakością wykonania, a także ciekawym designem. Niektóre z nich mają zaokrąglony kształt, inne prostokątny. Zawiasy wykonane z metalu gwarantują wieloletnią satysfakcję z użytkowania. Deski antybakteryjne z systemem łatwego demontażu sprawiają, że bez problemu można utrzymać je w nienagannej czystości. Jest to zdecydowanie komfort i wygoda użytkowania. Niektóre z desek Roca wykonane są z supralitu, czyli materiału antybakteryjnego, który zapewnia najwyższy standard higieny. Podstawowym składnikiem tego materiału jest żywica o zerowej porowatości, dzięki czemu rozwój bakterii jest niemal niemożliwy. Deski są specjalnie wyprofilowane, aby zminimalizować trudno dostępne zagłębienia, ułatwiając w ten sposób mycie.

Eleganckie i funkcjonalne deski Roca

Deski Roca z różnych serii są bardzo chętnie wybierane przez klientów na całym świecie. deski Roca Victoria Adele wykonane są z polipropylenu, mają wbudowany system wolnego opadania oraz plastikowe zawiasy, które również gwarantują wytrzymałość. Większość desek w naszej ofercie jest w białym kolorze, ale posiadamy również deski imitujące naturalne drewno, jak na przykład deska z serii America Sherry. Poza deskami dedykowanymi miskom WC w ofercie firmy Roca znajdują się również pokrywy do bidetów. Charakteryzują się one wysoką jakością wykonania oraz dbałością o najdrobniejsze detale. W salonach JETA znajdziesz wiele propozycji białych desek Roca, ale również są tam czerwone modele, na przykład z serii Khroma. Solidne zawiasy stanowią gwarancję bezpiecznego i wieloletniego użytkowania. Specjalne wcięcie umożliwia instalację baterii bidetowej, tak aby całość wyglądała estetycznie i elegancko.

Zasmakuj w salonach JETA

W trosce o naszych klientów udostępniamy biuro obsługi klienta, w którym możesz uzyskać informacje na temat naszych produktów, złożyć reklamację, a także dopytać o szczegóły zamówienia. Doświadczeni pracownicy nie pozostawiają żadnych pytań bez odpowiedzi. Korzystne zakupy gwarantuje również szereg zniżek, uzależnionych od wartości zamówienia. Przy jednorazowym wydatku 3500 zł netto zaprojektujemy Twoją łazienkę całkowicie za darmo.

Blog