BIDETY ROCA

Bidety Roca

Hiszpańska marka Roca istnieje na rynku od 1929 roku. W latach 90. XX wieku grupa zapoczątkowała otwarcie się na międzynarodowe rynki. Od tego czasu możemy kupować wysokiej jakości produkty także w Polsce. W salonach JETA posiadamy szeroki wybór bidetów Roca w korzystnych cenach. Nie każdy ma w swojej łazience na tyle dużo miejsca, aby zainstalować bidet, jednakże zapewniamy, że Roca bidet to doskonały wybór, który cechuje się estetyką i niezwykłą funkcjonalnością. Zaufaj naszemu ponad 30-letniemu doświadczeniu i skorzystaj z bogatej oferty armatury sanitarnej i płytek ceramicznych w jednym z naszych salonów stacjonarnych lub na stronie internetowej jeta.pl.

Korzystne zakupy w salonach JETA

Wybierając nową armaturę sanitarną lub płytki ceramiczne, często bierze się pod uwagę ich walory estetyczne i jakość, a także cenę. W naszych salonach nie musisz z niczego rezygnować, ponieważ oferujemy szeroki wachlarz rabatów uzależnionych od wartości zamówienia. Już samo zapisanie się do newslettera upoważnia do 2-procentowej zniżki na cały asortyment. Jeśli zdecydujesz się na zakup produktów w naszym sklepie na kwotę powyżej 3500 zł netto, to całkowicie za darmo dostarczymy wszystkie zamówione akcesoria łazienkowe. Przy wydatkowaniu podobnej kwoty, otrzymasz również projekt swojej nowej łazienki przygotowany przez profesjonalnych projektantów. Dobrze rozplanowane prace remontowe zapewnią doskonały efekt, a także przyczynią się do zminimalizowania ewentualnych problemów podczas realizacji tego przedsięwzięcia.

Różne rodzaje biletów Roca

W ofercie salonów JETA znajdują się zarówno bidety podwieszane, jak i stojące. Niektóre z nich wyposażone są w deskę, do innych należy ją dokupić osobno. Bidety z serii Meridian charakteryzują się przyjemnym dla oka obłym kształtem. Z kolei wielbicielom prostokątnych urządzeń sanitarnych z pewnością do gustu przypadnie seria Hall lub Dama. Modele dostępne są w białej wersji kolorystycznej, która doskonale wkomponowuje się niemal w każdą aranżację wnętrza łazienki. Bidety Roca mogą być wyposażone w specjalne powłoki, dzięki którym utrzymasz nienaganną czystość niewielkim nakładem sił. Nie wymagają czasochłonnego czyszczenia, po prostu zawsze lśnią jak nowe. Wszystkie wykonane są z najwyższej jakości ceramiki sanitarnej, która stanowi gwarancję wytrzymałości i wieloletniej satysfakcję z użytkowania. Do każdego z oferowanych bidetów Roca możesz dokupić pasującą baterię. W przypadku niektórych modeli, takich jak na przykład Debba Round miska bezkołnierzowa, baterie należy montować osobno, gdyż nie została ona wyposażona w odpowiedni otwór.

Blog