WANNY NOVELLINI

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Szukaj

Wanny Novellini

Sercem każdego domu jest łazienka. To pomieszczenie, w którym zrelaksujesz się po całym dniu wytężonej pracy. To właśnie tu nabierasz sił i energii na czekający Cię dzień pełen wrażeń i wyzwań. Ciężko sobie wyobrazić łazienkę bez wanny. Może ona mieć klasyczny, prostokątny kształt, ale może też być wolnostojąca czy asymetryczna, wszystko zależy od Twojego pomysłu i miejsca, jakie posiadasz. W naszym salonie JETA oferujemy wiele korzystnych rozwiązań w postaci rabatów, które rosną proporcjonalnie wraz z wartością zamówienia. Inaczej mówiąc – im więcej wydajesz, tym mniej wydajesz! A do zakupów powyżej 3500 zł netto otrzymujesz transport całkowicie za darmo!

Poza oczywistymi korzyściami finansowymi nasz sklep słynie z bezproblemowej oraz fachowej obsługi klientów. Istniejemy na rynku od ponad 30 lat, gwarantujemy więc stabilną pozycję i bezpieczeństwo. Każdą reklamację prześlemy do producenta, bez zbędnej zwłoki. A w razie jakichkolwiek pytań dotyczących naszych produktów czy procesu składania zamówienia zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Wanny Novellini – jaką wybrać?

Na rynku dostępnych jest wiele modeli wanien, od prostokątnych, poprzez okrągłe, asymetryczne czy wreszcie wolnostojące. Mogą być wykonane z najróżniejszych materiałów. Jaką zatem wannę wybrać, aby móc cieszyć się nią przez długi czas? Wanny akrylowe są doskonałe do mieszkań w budynkach wielorodzinnych. Nie ulegają uszkodzeniom i są lekkie. Zdecydowanie bardziej wytrzymałe będą wanny z kamienia czy stali nierdzewnej. Każda z nich ma zalety i wady. Wanny Novellini są wykonane w większości z akrylu, choć ich producent zasłynął z obróbki żelaza i aluminium. Wszystkie oferowane produkty dostępne są w różnych wymiarach, zapewniając optymalne dopasowanie do każdej łazienki.

Korzyści z posiadania wanien Novellini

Włoska firma Novellini stawia przede wszystkim na zróżnicowane wzornictwo, co zdecydowanie ułatwia wybór wymarzonej wanny. Novellini Calos wyróżniają się prostokątnym kształtem i klasyczną bielą. Modele sprzedawane są z odpowiednimi nóżkami gwarantującym stabilny montaż – stelażem, syfonem i praktycznym zagłówkiem. Wykonane są z akrylu, który jest lekki i jednocześnie wytrzymały. Materiał jest odporny na zarysowania i wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne.

Novellini Iris to z kolei wanna, która podbije serca młodych i starszych. Dzięki niej nie będziesz musiał zrezygnować z wanny na rzecz kabiny prysznicowej. Wejście do wanny ułatwiają drzwiczki! Tak, teraz możesz korzystać z wanny, nawet jeśli masz problemy z poruszaniem się! Bezpieczeństwo zapewnia dodatkowo system przelewowy, który skutecznie pozbywa się nadmiaru wody i chroni pomieszczenie przed zalaniem.