PŁYTKI OPTIMUM

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Płytki Grand Concept Optimum

Ponadczasowa klasyka to zawsze dobry wybór - wiemy o tym doskonale, dlatego w ofercie naszego sklepu znajdziesz zarówno płytki inspirowane najnowszymi trendami, jak i ponadczasowe propozycje, które znakomicie będą prezentowały się nawet po wielu latach użytkowania. I jedne, i drugie znajdziesz w ofercie marki Tubądzin w kolekcji Grand Concept Optimum.

Firma Grand Concept oferuje swoim klientom kilkanaście różnych kolekcji, w tym Newstone, Grava, Color Crush czy Royal Black. Fanom klasyki z pewnością przypadną do gustu płytki z serii Optimum, które rewelacyjnie sprawdzą się w niejednej łazience.

Ponadczasowa klasyka w najlepszym wydaniu

Płytki Grand Concept Optimum to propozycja dedykowana do łazienki w stylu klasycznym i minimalistycznym - świetnie będzie prezentowała się również w pomieszczeniach urządzonych bardziej nowocześnie. Kluczem do sukcesu jest w tym przypadku prosty design i jasna, stonowana kolorystyka bazująca na odcieniach kremu i szarości.

Uniwersalna ceramika z serii Optimum to aż kilkanaście różnych elementów różniących się nie tylko wybarwieniem, ale i rozmiarem - najmniejszy element kolekcji ma wymiary 30 x 30 centymetrów, zaś największy 120 x 120 cm. Wszystko to sprawia, że możesz je ze sobą dowolnie łączyć i zestawiać tworząc kompozycje dopasowane do stylu wnętrza i potrzeb jego przyszłych użytkowników.

Połączenie stylu i funkcjonalności

Kolekcja Grand Concept Optimum składa się z płytek gresowych zarówno w wersji jednolitej, jak i mozaikowej; kompozycje możesz uzupełnić o dopasowane kolorystycznie stopnice. Ogromnym atutem płytek jest nie tylko ich estetyczny i ponadczasowy wygląd, ale przede wszystkim jakość wykonania i znakomite parametry techniczne. Dodatkową zaletą jest gładka powierzchnia, która nie sprawia większych trudności w czyszczeniu.

Płytki Grand Concept Optimum to propozycja dla fanów ponadczasowej klasyki i nie tylko. Jeśli szukasz gresu w innym lub podobnym stylu, to koniecznie sprawdź sam, co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy!

Blog