PŁYTKI LAKE STONE

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Wbrew pozorom w aranżacji mieszkania każdy element jest naprawdę znaczący. Do stworzenia funkcjonalnego i estetycznego mieszkania nie wystarczą jedynie odpowiednie meble czy armatura – ważne pozostają także kolor ścian, wybór zasłon i dekoracji, czy zakup płytek ceramicznych. To ostatnie pozostaje szczególnie istotne w przypadku łazienki, która ze względu na specyficzne warunki potrzebuje szczególnej dbałości o czystość. Nie oznacza to jednak, że w przypadku kupowania płytek należy się skupić jedynie na walorach użytkowych – równie istotnym elementem pozostaje wygląd. Ładne, właściwie dobrane płytki mogą bardzo urozmaicić łazienkę, a nawet diametralnie zmienić jej wystrój. W poszukiwaniu odpowiednich płytek zapraszamy Cię nie tylko na naszą stronę internetową, ale także do stacjonarnych salonów JETA.

Znajdź płytki Lake Stone w salonach JETA

Nasze salony stacjonarne znajdziesz w wielu polskich miastach – zarówno tych trochę mniejszych, takich jak Kalisz, jak i tych dużych, między innymi w Warszawie. Niezależnie od rozmiaru miasta, kupując w salonach łazienkowych JETA, możesz liczyć na najwyższą jakość obsługi. Jeśli w Twojej okolicy jeszcze nie ma naszego salonu, to zachęcamy Cię do zakupów przez Internet. Tutaj znajdziesz równie szeroki asortyment oraz skorzystasz z pomocy pracowników infolinii. Aby oszczędzić Ci stresu i ułatwić wybór pod względem jakości, podejmujemy współpracę tylko z liderami rynku armatury oraz ceramiki. Taką firmą jest bez wątpienia doskonale znana na polskim rynku marka Opoczno. Ciekawym produktem tej firmy, dostępnym w naszym sklepie internetowym, są płytki z kolekcji Lake Stone. Ta subtelna linia bez wątpienia zachwyci Cię jakością wykonania oraz pięknym wyglądem.

Płytki Lake Stone przypominające marmur

Struktura marmuru od lat zachwyca, będąc swego rodzaju synonimem luksusu. Wielu z nas marzy o marmurowych podłogach, nie da się jednak ukryć, że tego typu marzenia pozostają bardzo mocno niedostępne finansowo. Czy oznacza to, że musisz zrezygnować ze swojej wymarzonej podłogi? Nic bardziej mylnego! Płytki Lake Stone zostały wykonane z gresu barwionego w masie, a inspiracja do ich stworzenia był właśnie marmur. Jasnoszary kamień płytek Lake Stone z powodzeniem go imituje, utrzymując jego prostą i stylową formę oraz ponadczasową elegancję, której nie ma żaden inny materiał. Piękny wygląd to jednak nie wszystko – płytki bardzo często umieszcza się w wymagających warunkach np. w łazience, gdzie jest naprawdę wilgotno i trudno utrzymać czystość. Struktura płytki oraz jej gładka powierzchnia sprzyjają utrzymaniu czystości. Płytki Lake Stone uczynią pomieszczenie bardziej wytwornym, świetnie sprawdzając się także na zewnątrz.

Blog