PŁYTKI SPIN

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Piękna łazienka w Twoim domu, w hotelu lub w sanatorium? Teraz spełnienie tego marzenia jest na wyciągnięcie ręki. A wszystko za sprawą sklepu internetowego JETA, w którym zamówisz nie tylko chemię budowlaną i elementy wykończenia łazienkowych wnętrz, ale także bogatą gamę płytek ceramicznych. Polecamy między innymi płytki Spin od znanej i cenionej marki Opoczno. Znajdziesz je również w naszych salonach łazienek mieszczących się w Gostyniu, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Żaganiu czy też w Komornikach koło Poznania. Płytki Spin zdecydowanie wyróżniają się wśród naszego asortymentu, do czego przyczynił się ich nieszablonowy design i nieoczywiste wzornictwo. Nie oznacza to jednak, że składają się na nie wyłącznie modele dekoracyjne. Niemałym zainteresowaniem cieszą się również wersje utrzymane w jednej tonacji.

Płytki Spin w interesujące geometryczne wzory

Klientom i Klientom, którzy poszukują wersji w stu procentach wpisujących się w aktualne trendy, jak najbardziej polecamy dekoracyjne płytki Spin. Te oryginalne modele natychmiast zwracają na siebie uwagę i z tego też względu przypadną do gustu między innymi paniom domu marzącym o ekstrawaganckim, nietuzinkowym łazienkowym wnętrzu. Płytki Spin zachwycają intrygującymi geometrycznymi wzorami i występują w wersji czarnej, białej, szarej i żółtej. Takie tonacje to prawdziwe pole do popisu zarówno dla zawodowych stylistów wnętrz, jak i dla amatorów, ponieważ każdy z modeli daje nieskończone możliwości aranżacyjne. Mierzące 25 cm szerokości i 75 cm długości płytki Spin można układać dowolnie, tworząc absolutnie wyjątkowe, oryginalne wzory. Warto połączyć je na przykład w długi, biegnący przez całą ścianę pasek lub też zastosować je na wybranych fragmentach ściany.

Płytki Spin o idealnie gładkiej powierzchni

Płytki Spin odznaczają się gładką, połyskującą powierzchnią, dzięki czemu wykończona nimi ściana będzie pięknie się błyszczeć, co przyczyni się do niepowtarzalnego wrażenia higienicznej czystości w całym pomieszczeniu. A skoro o czystości mowa, płytki Spin bardzo łatwo w niej utrzymać właśnie ze względu na doskonale gładką fakturę prezentowanych modeli. Ponadto zaliczają się one do bardzo wytrzymałych, co gwarantuje, że udekorowana nimi łazienka będzie cieszyć oko swoich właścicieli przez długi czas, a jednocześnie wzbudzi zachwyt gości. Produkt można stosować nie tylko w pomieszczeniach prywatnych, lecz również w sanatoriach, hotelach, pensjonatach, akademikach czy też w innych obiektach użytku publicznego.

Blog