PŁYTKI YAKARA

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Jeśli poszukujesz zgodnych z aktualnymi trendami i funkcjonalnych płytek podłogowo-ściennych, doskonale trafiłaś. Przedsiębiorstwo Handlowe JETA to miejsce, w którym znajdziesz najróżniejsze modele od renomowanych firm. W skład naszej kolekcji wchodzą produkty takich znanych marek jak Nowa Gala, Tubądzin, Midas Mozaika, Ceramstic czy Ceramika Gres. Niemałym zainteresowaniem cieszą się również kolekcje polskiej firmy Opoczno. Składają się na nie między innymi godne uwagi płytki Yakara, które odznaczają się interesującym designem i które sprawdzą się w różnych pomieszczeniach o odmiennych stylach i metrażu. Teraz płytki Yakara możesz nabyć w atrakcyjnych cenach drogą internetową. Jeśli jednak wolisz zakupy w sklepach stacjonarnych, zapraszamy do naszych salonów łazienek zlokalizowanych między innymi w Warszawie, Poznaniu, Kaliszu, Gostyniu, Komornikach, Wrocławiu, Krotoszynie czy w Jarocinie.

Piękne płytki Yakara w trzech odcieniach inspirowanych kamieniem

Płytki Yakara otrzymały formę prostokąta, którego długość wynosi 89,5 centymetra, natomiast szerokość 44,6 centymetra. Inspiracją do ich stworzenia stał się kamień, co zauważa się już po pierwszym spojrzeniu, ponieważ do złudzenia przypominają kamieniste powierzchnie. Na paletę kolorystyczną składają się trzy modne odcienie, a mianowicie szarość, grafit oraz biel. Płytki Yakara w szarych tonacjach rewelacyjnie sprawdzą się chociażby we wnętrzach o stylu industrialnym, loftowym czy nowoczesnym. Za sprawą tej barwy pomieszczenie zyska na elegancji i nabierze zupełnie nowego charakteru. Także białe modele mają swoje ogromne zalety, gdyż wyłożona nimi podłoga przyczyni się do optycznego powiększenia łazienkowej przestrzeni oraz do tego, że będzie ona sprawiać wrażenie higienicznie czystej. Białe kafelki świetnie wpiszą się chociażby w aranżacje marynistyczne lub skandynawskie.

Płytki Yakara odpowiednie do wykładania ścian i podłóg

Płytki Yakara zaliczają się do podłogowo-ściennych, dlatego można wykładać nimi zarówno ściany, jak i podłogi. Każda sztuka została poddana rektyfikacji, czyli dodatkowemu cięciu, dzięki czemu nic nie stoi na przeszkodzie, aby podczas ich układania zastosować minimalną szerokość fugi. Płytki Yakara odznaczają się też gładkością i mrozoodpornością, dzięki czemu nawet niskie temperatury nie są w stanie wpłynąć na zmianę ich wyglądu, czy stać się przyczyną pęknięć. To oznacza, że prezentowany produkt można stosować również na zewnątrz. Dzięki niemu stworzysz piękną łazienkę, nowoczesną kuchnię czy korytarz.

Blog