PŁYTKI PRET A PORTER

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Płytki Pret a Porter

Chociaż nazwa tej kolekcji marki Opoczno mimowolnie kojarzy się ze światem mody, to jej część stanowią również odniesienia do piękna natury. Kwiaty pojawiające się na dekorach doskonale komponują się z bielą i czernią, a gładkie płytki Pret a Porter tworzą z nimi stylowe zestawienia. Oprócz motywu florystycznego znajdziemy tu również efektowne i nowoczesne kafle strukturalne z modernistycznymi wzorami. Kolekcja jest polecana do kuchni i łazienek, a jej biało-czarna kolorystyka sprawdzi się w każdym nowoczesnym wnętrzu. Jeśli szukasz pomysłu na aranżację swoich pomieszczeń, sprawdź naszą stronę „inspiracje”, na której zamieszczamy zdjęcia zrealizowanych już projektów. W razie jakichkolwiek pytań pomocą służy nasze biuro obsługi klienta.

Płytki Pret a Porter – połączenie nowoczesnego wzornictwa z pięknem natury

Motywem wiodącym kolekcji jest czerń i biel. Znajdziesz ją zarówno na gładkich płytkach, insertach, dekorach, jak i strukturalnych kaflach na ścianę „Pillow” w kształcie prostokąta. W tej wersji efektownie prezentujące się rzędy małych, strukturalnych poduszeczek tworzą nowoczesny, biały lub czarny wzór na ścianach. Jeśli szukasz niebanalnych, ozdobnych kafli, to płytki Pret a Porter są również dostępne jako „Mozaika black&white” z przyciągającym uwagę motywem. Podobny efekt oryginalności uzyskasz, wykorzystując płytki „Centro platinum flower”. Duży wzór kwiatowy pojawia się natomiast na dekorze, który z fotograficzną precyzją oddaje piękno natury w stonowanej, czarno-białej kolorystyce. Na podłogę proponujemy gładkie, kwadratowe płytki Pret a Porter o satynowej powierzchni w rozmiarze 42 x 42 centymetry.

Płytki Pret a Porter odpowiednie do wnętrz w różnym stylu

Cała kolekcja to płytki zarówno gładkie, jak i strukturalne, z szykownym połyskiem, który doskonale sprawdzi się zarówno w niewielkich, jak i przestronnych wnętrzach. Białe i czarne płytki Pret a Porter bazowe z gładką, błyszczącą powierzchnią są propozycją do minimalistycznych łazienek. Wersja strukturalna lub mozaikowa wzmocni natomiast efekt wizualny łazienki urządzonej w stylu glamour. Propozycją dla romantycznych i bardzo kobiecych wnętrz są natomiast dekory i inserta z motywem florystycznym. Duży kwiat albo drobny wzór na ścianie pozwoli wyeksponować wyjątkowy charakter pomieszczenia. Kontrastowa biel i czerń sprawdza się w różnych zestawieniach, a możliwość wykorzystania atrakcyjnych dekorów pozwala na stworzenie wyjątkowych i niebanalnych kompozycji. Wysokogatunkowe płytki możesz też znaleźć w innych kolekcjach, jakie przygotowaliśmy w naszym sklepie internetowym JETA. Jedną z nich jest Artistic Way z gładkimi oraz strukturalnymi płytkami w jasnej kolorystyce.

Blog