PŁYTKI NERTHUS

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Remontujesz kuchnię? A może odświeżasz łazienkę? Wybierz zatem płytki ceramiczne, które są świetnym uzupełnieniem tych wnętrz. W naszym sklepie JETA bez problemu wybierzesz kolekcję, która doskonale sprawdzi się zarówno pod względem wizualnym, jak i praktycznym. Jeśli cenisz sobie minimalizm, to świetnym rozwiązaniem mogą okazać się płytki Nerthus, wyróżniające się delikatną, lecz nasyconą kolorystyką oraz modnym wzorem, przypominającym naturalny marmur. Cała konstrukcja płytki z pewnością będzie się idealnie prezentować we wnętrzach, gdzie króluje umiar. W szczególności, gdy zwrócisz uwagę na elegancko zarysowane brzegi i prosty szlif modeli z tej serii.

Płytki Nerthus - naturalny efekt marmuru!

Jednym z najmodniejszych motywów ceramiki spośród propozycji dostępnych w naszym sklepie JETA jest marmur. Chłodny, choć niezwykle elegancki, zawsze dobrze się prezentuje. Chcesz mieć tego rodzaju płytki w swoim domu? Wybierz serię Nerthus - ceramika ta wyróżnia się nie tylko ładnym wyglądem, ale również kolorem wapieni w dwóch formatach: 30×60 cm oraz 60×60 cm. Realny efekt naturalnego materiału przykuwa uwagę już od samego początku, a wysoka jakość samej płytki pozwala na zamontowanie jej nie tylko w domu, ale również na balkonie czy tarasie. Płytki Nerthus zapewniają wszystko to, co powinna tego rodzaju ceramika. Ładny wygląd, wytrzymałość oraz uniwersalność to cechy, które przyczyniają się do ich rosnącej popularności. Sprawiają, że każde wnętrze zyskuje dzięki nim niezwykły nastrój.

Z płytkami Nerthus uzupełnisz każde nowoczesne wnętrze

Wnętrze łazienki czy też kuchni rzuca się w oczy już od samego progu, dlatego ważny w nich jest wszystkie detale. Są nimi bez wątpienia również płytki ścienne, które stanowią bazę wystroju całego pomieszczenia. Dzięki dobrze dobranemu modelowi, o wiele łatwiej znaleźć meble, wybrać kolory ścian czy też innych elementów dekoracyjnych. Marmur jako podstawa to doskonałe rozwiązanie, jeżeli cenisz sobie oryginalność i zarazem nowoczesny styl. Płytki Nerthus odmieni każde współczesne wnętrze i nada mu harmonijnego wyrazu, które sprawi, że przebywanie w pomieszczeniu będzie niezwykle relaksujące.

Blog