PŁYTKI MIRROR

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Płytki Mirror

Płytki Mirror polskiej firmy Opoczno to nowoczesna i modna propozycja na ściany i podłogi w łazience, a także do innych pomieszczeń. Efektowne zestawienie jasnej szarości z delikatnymi elementami w kolorze czarnym od lat sprawdzają się jako niezwykle uniwersalna kolorystyka wnętrz, chętnie wybierana przez klientów. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertę naszego sklepu internetowego JETA. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące towaru, pomocą służy nasze biuro obsługi klienta. Liczne kolekcje, w tym wiele z nich na wyłączność, to wynik długoletniej współpracy z renomowanymi producentami, takimi jak Opoczno czy Paradyż. Zapewniamy stały asortyment, więc bez obaw możesz zamówić tyle materiału, ile aktualnie potrzebujesz, a w razie potrzeby ponowić zamówienie w przyszłości.

Płytki Mirror z efektem lustrzanej powierzchni

Płytki Mirror są dostępne w wersji na ściany i podłogi oraz w postaci dekoru z nowoczesnym wzorem w kolorach czerni i bieli. Wszystkie produkty z kolekcji są poddawane polerowaniu, przez co ich powierzchnia staje się niczym lustro odbijające refleksy światła, a całość prezentuje się niezwykle elegancko. Szare płytki ścienno-podłogowe mają kształt kwadratu o wymiarach 42 na 42 centymetry, Ich wzór jest inspirowany powierzchnią kamienia naturalnego. Płytki Mirror mają gładką, satynową powierzchnię i prezentują się też doskonale na zewnątrz. Są mrozoodporne, więc mogą być wykorzystywane na tarasach, balkonach, a także zewnętrznych elewacjach budynków. Dekor Mirror Grey Inserto Geo jest przeznaczony wyłącznie do wnętrz, ma połyskującą powierzchnię i drobny, nowoczesny wzór w kolorze czerni i bieli.

Płytki Mirror w różnych aranżacjach

Jeśli szukasz wytrzymałych i odpornych płytek, to postaw na kolekcję Mirror. Produkty są wykonane z wytrzymałych i trwałych materiałów odpornych na zaplamienie. Powierzchnia płytek Mirror ma najwyższą V klasę ścieralności, co sprawia, że płytki mogą być używane w miejscach o intensywnej eksploatacji, takich, jak punkty handlowe, korytarze, czy hole. Płytki w kolorze uniwersalnej szarości można z łatwością łączyć z wyposażeniem w różnorodnych barwach. Szarość jest doskonałym tłem zarówno dla pastelowych odcieni, jak i tych w intensywnych, głębokich kolorach. Dekory z kolekcji Mirror sprawdzą się natomiast w nowoczesnych łazienkach, a dostępne w kolekcji, wąskie listwy w kolorze czarnym i czerwonym uzupełnią efektowne aranżacje.

Blog