PŁYTKI MIRROR

Centro mirror grey inserto geo 25x75 od437-002
86,69 zł/szt.
Kolekcja Mirror to niezwykle nowoczesna propozycja. Kolor bazowy to jasna szarość a format 25x75 cm oraz 42x42 cm. Kafle bazowe do złudzenia przypominają wygląd chmur. Pięknie odzwierciedlony rysunek kamienia oraz barwa jasnej szarości nadaje kolekcji Mirror lekkości. Uzupełnieniem kolekcji Mirror są inserta, gdzie pierwsze z nich to niczym przetarte lustro a drugie z takim samym efektem lecz w poziome linie. W ofercie są również szklane listwy dekoracyjne w kolorze czarnym i czerwonym. Nadają one charakteru i kontrastu to rozbielonych ścian i podłóg. Wysoka klasa ścieralności oraz antypoślizgowość powodują że z powodzeniem można je kłaść również na tarasie.

Płytki Mirror

Płytki Mirror polskiej firmy Opoczno to nowoczesna i modna propozycja na ściany i podłogi w łazience, a także do innych pomieszczeń. Efektowne zestawienie jasnej szarości z delikatnymi elementami w kolorze czarnym od lat sprawdzają się jako niezwykle uniwersalna kolorystyka wnętrz, chętnie wybierana przez klientów. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertę naszego sklepu internetowego JETA. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące towaru, pomocą służy nasze biuro obsługi klienta. Liczne kolekcje, w tym wiele z nich na wyłączność, to wynik długoletniej współpracy z renomowanymi producentami, takimi jak Opoczno czy Paradyż. Zapewniamy stały asortyment, więc bez obaw możesz zamówić tyle materiału, ile aktualnie potrzebujesz, a w razie potrzeby ponowić zamówienie w przyszłości.

Płytki Mirror z efektem lustrzanej powierzchni

Płytki Mirror są dostępne w wersji na ściany i podłogi oraz w postaci dekoru z nowoczesnym wzorem w kolorach czerni i bieli. Wszystkie produkty z kolekcji są poddawane polerowaniu, przez co ich powierzchnia staje się niczym lustro odbijające refleksy światła, a całość prezentuje się niezwykle elegancko. Szare płytki ścienno-podłogowe mają kształt kwadratu o wymiarach 42 na 42 centymetry, Ich wzór jest inspirowany powierzchnią kamienia naturalnego. Płytki Mirror mają gładką, satynową powierzchnię i prezentują się też doskonale na zewnątrz. Są mrozoodporne, więc mogą być wykorzystywane na tarasach, balkonach, a także zewnętrznych elewacjach budynków. Dekor Mirror Grey Inserto Geo jest przeznaczony wyłącznie do wnętrz, ma połyskującą powierzchnię i drobny, nowoczesny wzór w kolorze czerni i bieli.

Płytki Mirror w różnych aranżacjach

Jeśli szukasz wytrzymałych i odpornych płytek, to postaw na kolekcję Mirror. Produkty są wykonane z wytrzymałych i trwałych materiałów odpornych na zaplamienie. Powierzchnia płytek Mirror ma najwyższą V klasę ścieralności, co sprawia, że płytki mogą być używane w miejscach o intensywnej eksploatacji, takich, jak punkty handlowe, korytarze, czy hole. Płytki w kolorze uniwersalnej szarości można z łatwością łączyć z wyposażeniem w różnorodnych barwach. Szarość jest doskonałym tłem zarówno dla pastelowych odcieni, jak i tych w intensywnych, głębokich kolorach. Dekory z kolekcji Mirror sprawdzą się natomiast w nowoczesnych łazienkach, a dostępne w kolekcji, wąskie listwy w kolorze czarnym i czerwonym uzupełnią efektowne aranżacje.

Blog