PŁYTKI LAZZARO

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Płytki LAZZARO

Doskonałe płytki Lazzaro znajdziesz w salonach stacjonarnych JETA oraz na naszej stronie internetowej Jeta.pl. Nasze ponad 30-letnie doświadczenie sprawia, że oferowane produkty są najwyższej jakości i pochodzą wyłącznie od wiodących producentów armatury łazienkowej i płytek ceramicznych, takich jak Opoczno, Tubądzin czy Nowa Gala. Wszystkie są inspirowane najnowszymi trendami mody tak, aby stworzyć wyjątkową łazienkę, w której każdy domownik będzie czuł się swobodnie i komfortowo. Pracownicy działu obsługi klienta z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie nurtujące cię pytania dotyczące naszego asortymentu oraz procesu zamawiania. Zadzwoń do nas lub napisz!

Biel i czerń płytek Lazzaro - klasyka wykończenia łązienki

Płytki Lazzaro pochodzą od renomowanej firmy Opoczno. Jest to kolekcja płytek podłogowych w kolorze białym i czarnym. Ich powierzchnia to lappato, co umożliwia uzyskanie efektu nierównomiernego odbicia światła. Podnosi to zdecydowanie walory wizualne, nadając pomieszczeniom przyjemny i wyjątkowo elegancki wygląd. Płytki Lazzaro są rektyfikowane, dzięki czemu można je układać przy zastosowaniu minimalnej wielkości fugi. W ofercie znajduje się również listwa podłogowa oraz narożnik w rozmiarze 6,7 x 37 cm. Płytki Lazzaro są mrozoodporne, dzięki czemu można je z powodzeniem układać na zewnątrz, na tarasie czy jako chodnik. Płytki są wyjątkowo wytrzymałe i mogą być stosowane w domu, a także w przestrzeniach użytku publicznego. Kolekcja jest bardzo elegancka i umożliwia dowolne łączenie płytek, tworząc ciekawy wzór lub jednolitą powierzchnię w kolorze białym albo czarnym. Dodatkowym atutem płytek jest łatwość utrzymania ich w czystości, bez czasochłonnych zabiegów pielęgnacyjnych.

Proste i szybkie zakupy płytek ceramicznych Lazzaro salonach JETA

W naszych salonach oferujemy nie tylko produkty najwyższej jakości, ale również cały szereg zniżek uzależnionych od wartości zamówienia. Co w praktyce oznacza, że wydając więcej, oszczędzasz więcej. Przy zakupach powyżej 5000 zł możesz liczyć na 4% rabatu, a wydając ponad 2000 zł netto, zapewniamy darmowy transport zamówionych towarów wprost pod wskazany adres. Ponadto, przy tej kwocie nasi projektanci przygotują dla Ciebie darmowy projekt nowej łazienki. Jeśli zdecydujesz się na zakup płytek Lazzaro, to z pewnością uwzględnimy je w naszym projekcie. Precyzyjnie zaplanowane prace remontowe minimalizują problemy oraz skracają czas potrzebny na przeprowadzenie remontu. Zaufaj naszemu doświadczeniu. Zamów swoje nowe płytki już dziś!

Blog