PŁYTKI FARGO

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Płytki Fargo

Marzysz o pięknej i funkcjonalnej łazience lub kuchni? W spełnieniu tego marzenia pomocne mogą okazać się płytki Fargo, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego JETA. Działamy w branży wykończenia wnętrz już od 30. lat, dlatego doskonale orientujemy się w aktualnych trendach i służymy swoim klientom fachową pomocą na etapie wyboru materiałów. Zapewniamy atrakcyjne ceny i korzystne rabaty, w tym 1% zniżki za zakup towaru o wartości powyżej 2000 zł, 2% zniżki za zakup przekraczający 4000 zł i 3% rabatu za zakup przekraczający 4500 zł. Z kolei jeśli kupisz towar o wartości powyżej 5000 zł, zapłacisz o 4 % mniej. Ponadto, oferujemy profesjonalne projekty łazienek i wykonujemy je bezpłatnie przy wartości zakupu przewyższającej 2000 zł.

Płytki Fargo - odpowiednie do wnętrz i znakomite na zewnątrz!

Płytki Fargo zaliczają się do niezwykle wytrzymałych i jednocześnie mrozoodpornych, a to daje pewność, że ich stan nie ulegnie zmianie nawet po długim czasie użytkowania. Dowód na to stanowi 6-letnia gwarancja. Na uwagę zasługuje także klasa antypoślizgowości R9, która zapewnia właściwą przyczepność do podłoża, a tym samym zmniejsza ryzyko poślizgu i upadku. Materiał wykończeniowy o takiej klasie sprawdzi się nie tylko w kuchniach i łazienkach, ale może być zastosowany nawet na korytarzach. Co więcej, płytki Fargo od Opoczno są przeznaczone do stosowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, a to oznacza, że dzięki nim nawet taras czy balkon mogą zmienić się nie do poznania. W kolekcji dostępne są wersje kwadratowe o długości boku równej 59,8 cm oraz 29,8 cm, a także wersje prostokątne o wymiarach 59,8 x 29,7 cm.

Płytki Fargo marki Opoczno inspirowane betonem

Prezentowane płytki Fargo zaliczają się nie tylko do funkcjonalnych. O ich wyjątkowości świadczy także modna, zgodna z bieżącymi trendami kolorystyka oraz wzornictwo. Płytki Fargo powstały z inspiracji betonem, dlatego występują w zimnych barwach, a mianowicie w odcieniach szarości, bieli oraz czerni. Warto zwrócić uwagę także na modele mozaikowe w czarną kratkę. Dzięki nim łazienka może nabrać nieco chłodnej elegancji, kuchnia nieszablonowego designu, a hol może diametralnie zmienić swój charakter. Kolekcja doskonale sprawdzi się między innymi w pomieszczeniach utrzymanych w stylu nowoczesnym lub minimalistycznym. Polecamy ją również miłośnikom wnętrz o charakterze industrialnym.

Blog