PŁYTKI FLOWER CEMENTO

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Podczas aranżacji łazienki musisz zwrócić uwagę na wiele różnych elementów. W tym pomieszczeniu istotną rolę odgrywa nie tylko wygląd, ale przede wszystkim funkcjonalność wyposażenia. Nie da się ukryć, że łazienka jest przestrzenią, w której wyjątkowo mocno należy dbać o czystość, więc wszystkie elementy muszą zostać wybrane w taki sposób, by sprzyjały utrzymaniu porządku. Z tego powodu większość aranżacji łazienek opiera się na dość minimalistycznych formach, nie zawsze pozwalających w pełni wydobyć potencjał danego pomieszczenia. Jeśli chcesz, by Twoja łazienka nabrała charakteru, to dobrym pomysłem może okazać się sięgnięcie po ozdobne płytki, które nawet w zestawie z bardzo prostą armaturą mogą stworzyć ciekawy efekt. Najlepszym sposobem, żeby znaleźć coś dla siebie i swojej łazienki będzie skorzystanie z usług salonów łazienek JETA.

Kup płytki Flower Cemento w salonach JETA

W sklepach JETA sprzedajemy wszystko, czego potrzebujesz do łazienki – poczynając od armatury, przez instalacje, aż po płytki i dekoracje. Z nami przebrniesz przez cały proces aranżacji łazienki, znajdując jej kompleksowe wyposażenie. Co szczególnie istotne, możesz zrobić u nas zakupy zarówno stacjonarnie, w takich miastach jak Poznań, Kalisz czy Warszawa, a także poprzez sklep internetowy. To bez wątpienia wygodne i dopasowane do potrzeb różnych klientów. W szerokim asortymencie dostępnych w naszych salonach łazienkowych znajdziesz naprawdę wiele typów płytek, z różnych półek cenowych, zachwycających jakością wykonania i pięknym wyglądem. Wśród wiodących producentów, z którymi współpracujemy, znajduje się firma Opoczno, słynąca z wysokiej jakości produktów. Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się płytki Flower Cemento tej firmy.

Wykończ swoje wnętrze z płytkami Flower Cemento

Zarówno podłużne, jak i kwadratowe płytki Flower Cemento zwracają uwagę przede wszystkim swoją prostotą, która nadaje im swego rodzaju uniwersalności. Proste wzory, utrzymane w odcieniach szarości najlepiej sprawdzą się w przestrzeniach industrialnych lub w pomieszczeniach bardzo minimalistycznych, np. w stylu skandynawskim. Płytki dostępne są zarówno w wariantach ściennych, jak i podłogowych. Choć najczęściej stosuje się je w łazienkach i kuchniach, to mrozoodporność pozwala również na zewnętrzne wykorzystanie – to dobry wybór, który świetnie sprawdzi się chociażby na tarasie czy schodkach znajdujących się poza domem. Nie da się ukryć, że płytki Flower Cemento zachwycają jakością i wytrzymałością w naprawdę korzystnej cenie.

Blog