PŁYTKI FUNDA

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Łazienka to typ pomieszczenia, który przeważnie charakteryzuje się minimalistycznym stylem. Nie zawsze jest to kwestia gustu – wiele osób decyduje się na proste formy, bo są one funkcjonalne i najłatwiej utrzymać je w czystości, co w przypadku łazienki jest szczególnie istotne. Czy oznacza to, że nie ma innych opcji aranżacyjnych? Nic bardziej mylnego! Oczywiście, możesz udekorować swoją łazienkę wymyślną armaturą, ale ze względów praktycznych nie jest to wariant dla każdego. Najlepszym sposobem na stworzenie wyróżniającej się i stylowej łazienki, która jednocześnie nie straci na swojej funkcjonalności, będzie odpowiedni wybór płytek. Różnorodność rozmiarów oraz wzorów płytek ceramicznych dostępnych w naszym sklepie internetowym JETA pozwoli Ci stworzyć łazienkę Twoich marzeń.

Płytki Funda jako uzupełnienie wnętrza Twojej łazienki

Zaletą zakupów w sklepie JETA jest fakt, że możesz zrobić je zarówno w Internecie, jak i stacjonarnie. Nasze salony łazienkowe znajdują się w większych miastach, takich jak Warszawa i Poznań, a także w mniejszych miejscowościach - Kłodzku czy Kaliszu. W salonach stacjonarnych możesz skonsultować wybór idealnych płytek z pracownikiem, zaś w przypadku zakupów online zalecamy kontakt poprzez infolinię. Jesteśmy po to, by maksymalnie ułatwić Ci ten żmudny proces aranżacji łazienki. Wśród naszych produktów znajdziesz na przykład płytki znanej i cenionej marki Opoczno, w tym także kolekcję płytek Funda, która cieszy się dużą popularnością wśród naszych klientów. Nie mamy wątpliwości, że ta subtelna kolekcja zachwyci także Ciebie. Płytki Funda to gwarancja wyboru wysokiej jakości produktów w korzystnej cenie.

Płytki Funda – klasyczne piękno

Nie da się ukryć, że w przypadku aranżacji kuchni i łazienki większość z nas lubi sięgać po klasyczne i sprawdzone wzory. Jest to bezpieczne rozwiązanie, które zawsze wygląda stylowo i doskonale komponuje się z innymi elementami wystroju pomieszczenia – czy to z meblami, czy z dekoracjami. Z tego powodu kolekcja płytek Funda składa się z modeli utrzymanych w odcieniach beżu i brązu, które zachwyca subtelną elegancją. W naszym sklepie znajdziesz zarówno warianty podłużne, jak i mniejsze, kwadratowe, dedykowane małym mozaikom. Płytki Funda w większości przypadków posiadają matowe wykończenie. Z powodzeniem możesz wykorzystać je także na korytarzu, a w przypadku wariantów mrozoodpornych nawet na zewnątrz domu. Zapoznaj się dostępną ofertą i przekonaj się, że płytki z tej kolekcji to najlepszy wybór dla Ciebie i Twoich wnętrz.

Blog