PŁYTKI GEOMETRIC GAME

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Płytki Geometric Game

Przedsiębiorstwo Handlowe JETA działa na rynku już od 30 lat, dlatego doskonale orientujemy się w aktualnych trendach łazienkowych, a właściwości i zastosowanie płytek ceramicznych nie mają przed nami żadnych tajemnic. Z tego względu służymy swoim klientom fachową pomocą nie tylko poprzez Biuro Obsługi Klienta, ale również w naszych sklepach stacjonarnych, które mieszczą się w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu oraz w Komornikach koło Poznania. Zapewniamy niskie ceny i atrakcyjne rabaty. Już przy zakupie towaru za kwotę przewyższającą 2000 zł otrzymasz 1% zniżki. Z kolei przy zakupach o wartości powyżej 4000 złotych - 2% rabatu, a jeśli kwota przekroczy 4500 zł - 3%. Ponadto, przy zakupie za sumę powyżej 2000 zł netto nasi projektanci wykonają bezpłatnie projekt łazienki, a Twój towar dostarczymy pod wskazany adres bez dodatkowych opłat. Już teraz poznaj naszą ofertę, w której dostępne są również płytki Geometric Game marki Opoczno.

Kwadratowe i prostokątne płytki Geometric Game

Na kolekcję płytek Geometric Game składają się wersje kwadratowe, których bok mierzy 42 cm, oraz modele prostokątne o szerokości równej 75 cm i wysokości 25 cm. Dominują jednak wersje prostokątne, dlatego warto poświęcić im więcej uwagi, tym bardziej że występują w kilku różnych barwach. Prostokątne płytki Geometric Game marki Opoczno przeznaczone do układania na ścianie cechują się dużą wytrzymałością, czego potwierdzeniem jest 6-letnia gwarancja producenta. Obok wersji gładkich dostępne są również wersje z powierzchnią typu struktura, które otrzymały intrygujący wzór nawiązujący do origami. Dzięki temu staną się ciekawym akcentem, zwłaszcza jeśli wykończysz nimi wybrane fragmenty ściany czy też zastosujesz je w formie paska biegnącego wzdłuż ściany lub nad wanną.

Płytki Geometric Game - jeden krok do stylowej, eleganckiej łazienki!

Płytki Geometric Game występują w odcieniach beżowych i szarych, z tego względu wniosą do łazienki nieco delikatności i mogą stać się tłem dla ciemniejszych kolorów. Warto również zwrócić uwagę na wersję inserto, która zachwyca połączonymi ze sobą trójkątami o różnych odcieniach. Ta propozycja jest także w stanie przełamać monotonię pomieszczenia i nieco je ożywić. Płytki Geometric Game mają połyskującą powierzchnię. Takie rozwiązanie w połączeniu z jasnymi barwami może sprawić, że pomieszczenie wyda się nieco większe, a jednocześnie jaśniejsze. Dlatego produkt sprawdzi się między innymi w mniejszych wnętrzach.

Blog