PŁYTKI GRAND WOOD

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Nowoczesna przestrzeń pozwala na wybór dowolnej kolorystyki, kształtów, a także form. Dzięki płytkom Grand Wood możesz całkowicie puścić wodze fantazji i stworzyć niebanalną aranżację wnętrza, która zachwyci każdego. Oryginalność i dopasowanie do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów sprawiają, że płytki Grand Wood sprawdzą się w wielu projektach. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszego salonu łazienek JETA - zapewniamy atrakcyjną politykę rabatową, profesjonalną obsługę klienta, a także produkty z unikatowych kolekcji płytek i armatury. Przekonaj się, jak wiele możemy Ci zaproponować!

Płytki Grand Wood - nowoczesne i stylowe wzornictwo

Podłoga w salonie wykończona drewnopodobnymi płytkami to popularne rozwiązanie wykończenia wnętrza. Dotychczas ten element wystroju kojarzył się z zimną przestrzenią w garażach, kuchniach czy łazienkach. Obecna technologia i zastosowanie najwyższej jakości produktów udowodniły, że płytki Grand Wood to idealne rozwiązanie także do pokoi dziennych. Łatwo zmywalna powierzchnia, odporność na uszkodzenia i estetyczne wykończenie dają gwarancję pięknego wyglądu przez lata. Całkowita dowolność kompozycji pozwala na wydobycie z wnętrza jeszcze więcej, niż mógłbyś przypuszczać. Płytki Grand Wood możesz dowolnie ze sobą łączyć, dzięki czemu osiągniesz zdumiewający efekt.

Co zyskasz przy zakupie płytek Grand Wood?

Podczas zakupu płytek w naszym salonie możesz liczyć nawet na 10% rabatu. To niezwykła oferta dla wszystkich, którzy właśnie budują swój wymarzony dom. Oczywiste jest, że podczas budowy zarówno materiały budowlane, jak i wszystkie inne dodatki, kupuje się hurtowo. Doskonale znamy potrzeby naszych klientów, dlatego też możemy pochwalić się innymi rodzajami rabatów. Przy zakupie płytek, których łączna wartość przekracza 3500 złotych netto, oferujemy darmową dostawę, a także projekt wystroju dowolnego pomieszczenia. Propozycja ta z pewnością spodoba się osobom, które pragną, aby pomysł na ich wymarzone wnętrze ocenili profesjonaliści.

Sprawdź sam i zaufaj najlepszym!

Jeta.pl to strona internetowa firmy, którą prężnie działa już od 30 lat. Dzięki swojej tradycji, doświadczeniu, a także bogatej bazie klientów możemy zaoferować Ci to, czego dokładnie potrzebujesz! Sprawdź, co możemy Ci zaproponować i czym tak naprawdę wyróżniamy się na rynku. Płytki Grand Wood należą do jednych z tych produktów, z których jesteśmy naprawdę dumni. Obiecujemy, że i Twoje wnętrze nabierze nowego blasku dzięki kunsztowi i estetyce ukrytej w tych niepozornych małych elementach, które razem tworzą piękną całość.

Blog