PŁYTKI GRANITA

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Urządzanie lub remont łazienki to naprawdę duże wyzwanie. Zadbanie o to by wszystkie elementy były kompatybilne stylistycznie, praktyczne, a jednocześnie w rozsądnych granicach cenowych zajmuje sporo czasu. Nie znaczy to jednak, że nie da się tego ułatwić – korzystając z usług salonów łazienkowych JETA, możesz znacznie usprawnić proces aranżacji łazienki, czyniąc go przyjemniejszym. Zarówno w naszych salonach stacjonarnych, jak i na stronie internetowej znajdziesz elementy potrzebne do urządzenia tej przestrzeni – poczynając od armatury, a kończąc na płytkach ceramicznych od wiodących producentów, takich jak sprawdzona marka Opoczno. Zapoznaj się z naszą ofertą i znajdź produkty, dzięki którym stworzysz łazienkę marzeń!

Wysokojakościowe płytki Granita

Wspomniana wcześniej firma Opoczno cieszy się dużą popularnością wśród naszych klientów, ze względu na naprawdę solidnie wykonane płytki oraz na polską produkcję. Ciekawą propozycją od tej marki jest kolekcja płytek Granita, której użytkownicy często chwalą za jakość wykonania oraz estetykę. Zwracając uwagę na tę drugą kwestię – klasyczna czerń i biel zostały w tym wypadku zastąpione bardzo bliską szarością i beżem. Pozwala to stworzyć bardzo ciekawy efekt, mieszczący się w granicach eleganckiej klasyki, ale jednak w pewien sposób ją przełamujący. Stonowane i eleganckie płytki sprawdzą się głównie w pomieszczeniach zaaranżowanych w podobnym stylu, choć nie da się ukryć, że kolorystyka oraz subtelny, falisty wzór czynią modele z kolekcji płytek Granita bardzo uniwersalnymi, co sprzyja także innym zastosowaniom.

Gdzie wykorzystać płytki Granita?

Duża uniwersalność kolorystyczna i subtelny wzór płytek Granita sprzyjają wykorzystaniu ich nie tylko w łazience, ale także w innych pomieszczeniach. Dobrym wyborem będzie również kuchnia albo korytarz. Tak jak wspominaliśmy, eleganckie i klasyczne pomieszczenia to najlepszy wybór dla płytek Granita, niemniej prostota kompozycji sprawdzi się także w industrialnych przestrzeniach zaaranżowanych w stylu skandynawskich. Raczej odradzamy te płytki poza domem, chyba że w cieplejszych rejonach, niemniej w domu sprawdzą się one idealnie, niezależnie od tego czy zastosujesz je na podłodze czy na ścianie. W kolekcji znajdują się głównie płytki podłużne, dostępne w kilku formatach. Zapoznaj się z naszą ofertą, a w razie wątpliwości skontaktuj się z konsultantem. Chętnie udzielimy Ci wszelkich potrzebnych informacji!

Blog