PŁYTKI CLASSIC TRAVERTINE

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Modele ścienne płytek z naszej oferty są najwyższej jakości wyrobami, dostępnymi w niezwykle atrakcyjnych cenach. Klasyczny styl oraz niewielkie wymiary umożliwiające łatwe układanie, a także wzory bliskie naturze to główne cechy, jakimi wyróżniają się płytki Classic Travertine. Opoczno to producent stawiający przede wszystkim na jakość wykonania i precyzję, dlatego wszystkie płytki Classic Travertine spełniają nawet najbardziej wygórowane oczekiwania konsumentów.

Płytki Classic Travertine - czym się wyróżniają spośród innych modeli?

W ofercie naszego sklepu internetowego dostępne są płytki Classic Travertine o naturalnym designie, prostych kształtach oraz wysokim poziomie wytrzymałości, który przekłada się na spore zainteresowanie konsumentów tego typu materiałem wykończeniowym. Oferujemy ogromny wybór produktów, obejmujący gresy ścienne i wszelkiego rodzaju płytki ceramiczne najwyższej jakości. Płytki Classic Travertine wyróżnia głównie ich wytrzymałość, naturalna stylistyka oraz atrakcyjna cena, która zagwarantowana jest przez nas, jako sklep internetowy. Materiały do wykończenia wnętrza są jednym z najważniejszych produktów, w jaki musi zaopatrzyć się każda osoba decydująca się na samodzielne wykończenie domu lub mieszkania. Warto zauważyć, że w naszym asortymencie znajdziesz płytki Classic Travertine dopasowane do stylu nowoczesnego, klasycznego oraz industrialnego. Dzięki temu z pewnością wybierzesz coś dla siebie.

Płytki Classic Travertine - ceny i rozmiary

Płytki Classic Travertine, które sprzedajemy, występują w jednym unikalnym rozmiarze wynoszącym 27x74 cm. Grubość na poziomie zaledwie 1,08 cm pozwala na redukcję wagi płytek oraz ich łatwy montaż nawet w trudno dostępnych miejscach. Każdy, kto kupuje płytki Classic Travertine będzie w pełni zadowolony ze stosunku jakości do ceny, gdyż za metr kwadratowy materiału trzeba zapłacić zaledwie 121,33 zł. Płytka ścienna w kolorze brązowym to doskonały wybór dla osób, które pragną urządzić swoje wnętrze w myśl klasycyzmu, bliskości natury oraz ponadczasowego stylu. Obecne trendy bardzo mocno wskazują na konieczność wykorzystywania motywów drewna i innych zbliżonych do natury. Warto jednak zauważyć, że płytki Classic Travertine są wykonywane przez firmę Opoczno, która posiada wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu wszystkie wyroby są wysokiej jakości bez jakichkolwiek wad produkcyjnych. To bardzo ważne, ponieważ przekłada się na zadowolenie konsumentów, które dla nas jest najważniejsze. Zaznaczamy jednak, że wszystkie płytki Classic Travertine sprzedajemy tylko w opakowaniach zbiorczych, zawierających nieco więcej materiału niż metr kwadratowy.

Blog