PŁYTKI BETON

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Płytki Beton

Surowy beton architektoniczny jest częstym motywem na płytkach ściennych i podłogowych. Kolekcja marki Opoczno to właśnie jedna z takich propozycji, którą przygotowaliśmy w naszym sklepie internetowym jeta.pl. Płytki imitacja betonu są dostępne w kolorze white, light grey i dark grey. Odcienie bieli i szarości doskonale współgrają z pomieszczeniami urządzonymi w nowoczesnym stylu industrialnym i są bardzo dobrym tłem dla dodatków ze szkła, stali czy miedzi.

Poznaj także kolekcję Grey Blanket marki Opoczno, w której również wykorzystano potęgę uniwersalnej i ponadczasowej szarości oraz motyw kamienia naturalnego. Jeśli jeszcze nie masz projektu lub szukasz pomysłu na wykończenie wnętrz, polecamy naszą stronę „inspiracje”, gdzie zamieszczamy zdjęcia gotowych aranżacji wykorzystujących produkty dostępne w naszym sklepie.

Płytki beton do wnętrz i na zewnątrz budynków

Polska marka Opoczno oferuje ścienno-podłogowe płytki imitujące beton w trwałej i wytrzymałej wersji mrozoodpornej. Dzięki temu można je stosować na zewnętrznych balkonach, tarasach, w ogrodowych altanach, a także na elewacjach budynków. Strukturalna powierzchnia płytek, a także dobra klasa antypoślizgowości i ścieralności zapewnia komfortowe użytkowanie płytek marki Opoczno. W kolekcji znajdziesz płytki beton w kształcie kwadratu lub prostokąta. Odporne na plamienie materiały są łatwe do utrzymania w czystości, co sprawia, że są chętnie wybierane do lokali komercyjnych, restauracji, handlu, czy innych miejsc użytku publicznego, narażonych na intensywną eksploatację. Rektyfikowane krawędzie płytek umożliwiają tworzenie jednolitych powierzchni na ścianach i podłogach z użyciem minimalnej ilości łączącego je spoiwa.

Niepowtarzalne wzory płytek imitujących beton

Tonalne płytki imitujące beton tworzą unikalne kompozycje na ścianach i posadzkach. Bez względu na to, czy wybierzesz wersję jaśniejszą, czy ciemniejszą, zawsze uzyskasz niepowtarzalny wzór i wrażenie surowego wnętrza. Ten wizualny chłód świetnie oddaje klimat nowoczesnych aranżacji, które są często wykorzystywane zarówno w domach prywatnych, jak i restauracjach, hotelach, galeriach, czy przestronnych holach dużych firm. Korzystając z płytek betonowych na zewnątrz, również możesz dopasować ich kolor do stylistyki ogrodu albo otoczenia budynku, a wszelkiego rodzaju dodatki typu meble, fontanny, donice czy inne wyposażenie i akcesoria będą prezentować się wyraziście i atrakcyjnie na surowym tle betonowej powierzchni.

Blog