PŁYTKI CARRARA CHIC

Płytki Carrara Chic dostępne są w wersji matowej, błyszczącej lub naturalnej. Warto zauważyć, że produkty z oferty naszego sklepu wyróżniają się głównie odcieniami drewna, które idealnie sprawdzą się w industrialnych wnętrzach. Płytki Carrara Chic to modele ścienne, charakteryzujące się lekkością, ciekawym wzornictwem oraz atrakcyjną ceną w dobrym stosunku do jakości materiału.

Płytki Carrara Chic - gdzie można je zastosować?

Spośród licznych propozycji z naszego asortymentu uwagę zwracają wysokiej jakości płytki Carrara Chic. Stawiamy przede wszystkim na zadowolenie klienta, dlatego sprowadzamy je bezpośrednio od producenta, który posiada wieloletnie doświadczenie w branży wykończeniowej. Wybierając płytki Carrara Chic, nie trzeba obawiać się, że będą one wymagać wymiany po krótkim czasie. Ich atutem jest wytrzymałość połączona z klasycznym stylem. Można je z powodzeniem zastosować w kuchni i łazience oraz praktycznie wszędzie tam, gdzie istnieje konieczność montażu wodoodpornych płytek wysokiej jakości wykonanych z ceramiki. Wystarczy odpowiednio dopasować styl płytek do pozostałych elementów wykończenia wnętrza np. mebli kuchennych, a cała aranżacja stanie się spójna i przyciągająca wzrok.

Czym wyróżniają się płytki Carrara Chic?

Główną cechą charakterystyczną, która wyróżnia płytki Carrara Chic, jest ich odporność na zniszczenia oraz prosty sposób czyszczenia. Wykorzystując tego typu materiał do wykończenia łazienki lub kuchni możesz być pewny, że utrzymanie czystości będzie niezwykle proste. Biały połysk, jaki oferują płytki Carrara Chic sprawia, że pomieszczenie staje się niezwykle eleganckie. Wystarczy zdecydować się na zakupy w naszym sklepie, wybrać konkretny model płytek ściennych oraz obliczyć dokładne wymiary pomieszczenia, w którym będą zastosowane. Taka kolejność czynności pozwoli na idealne dopasowanie płytek do konkretnego wnętrza oraz zminimalizowanie odpadów wynikających z cięcia materiału. Warto wspomnieć, że płytki Carrara Chic są łatwe w montażu dzięki niewielkim wymiarom wynoszącym zaledwie 29x89 cm przy grubości wynoszącej około 1,29 cm.

Płytki Carrara Chic - cena

Koszt zakupu produktu, jakim są płytki Carrara Chic w naszym sklepie wynosi około 148,91 zł za metr kwadratowy w zależności od wybranego typu płytek. Te, które są matowe, będą nieco tańsze, natomiast te błyszczące o widocznej strukturze nieco droższe. Warto jednak wybierać styl płytki Carrara Chic w taki sposób, aby tworzył spójną całość z pozostałymi elementami wykończenia. Zaznaczamy jednak, że płytki ścienne Carrara Chic sprzedajemy wyłącznie w pełnych opakowaniach zawierających 1,29 metra kwadratowego materiału gotowego do montażu.

Blog