PŁYTKI DELICATE STONE

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Marka Opoczno oferuje między innymi wysokiej klasy płytki Delicate Stones o charakterystycznym stylu, który przyciąga uwagę wielu konsumentów. Dla osób ceniących ponadczasową, stonowaną kolorystykę, proste formy oraz doskonały poziom wytrzymałości produkty wykończeniowe, takie jak płytki Delicate Stones, stanowią świetny wybór na lata użytkowania.

Płytki Delicate Stones - na co zwracać uwagę?

Płytki Delicate Stones produkowane są przez firmę z wieloletnim doświadczeniem, która dokłada wszelkich starań, aby wszystkie wyroby charakteryzowały się ponadczasową stylistyką połączoną z precyzją wykonania. Wysoki poziom wytrzymałości to główna cecha, na jaką trzeba zwracać uwagę, kupując płytki Delicate Stones do swojego domu. Zapewniamy ogromny wybór produktów tego producenta, jednak w przypadku ceramicznych płytek wyróżniamy trzy podstawowe typy dostępne w formie ściennej. Są to przede wszystkim arkusze o wymiarach 24x74 cm i niewielkiej grubości wynoszącej 1,08 cm. Parametry te przekładają się na duże możliwości aranżacyjne oraz atrakcyjność prezentowanych wyrobów.

Gdzie można zastosować płytki Delicate Stones?

Wiele osób zadaje sobie pytanie, gdzie sprawdzą się płytki Delicate Stones dostępne w naszym sklepie internetowym. Zapewniamy, że każdy z wybranych rodzajów można zastosować praktycznie wszędzie, niezależnie od stylistyki pozostałych elementów wykończeniowych. Płytki Delicate Stones najlepiej prezentują się jednak w niewielkich łazienkach i kuchniach, gdzie liczy się prostota lub tylko delikatne ozdoby, które nie przytłoczą całej aranżacji. Ciekawostką jest fakt, że płytki Delicate Stones są wysoce odporne na zabrudzenia i wilgoć, dzięki czemu można z powodzeniem użytkować je przez wiele lat bez konieczności wymiany na nowe. Dobrym wyborem są płytki typu dekor Delicate Stone Inserto, mające pełnić jedynie funkcję dekoracyjną. Dostępne są w naszym sklepie jako całe arkusze, w których znajduje się jeden dekor o rozmiarze 24x74 cm.

Płytki Delicate Stones - ceny

Biorąc pod uwagę ceny tego typu wyrobów, warto pamiętać, że płytki Delicate Stones to połączenie klasyki z nowoczesnością, a jednocześnie najwyższą jakością wykonania, Decydując się na zakup tego materiału wykończeniowego do swojego domu, możesz być pewny, że każde wnętrze będzie wyglądać ponadczasowo, a dodatkowo będzie funkcjonalne. Płytki Delicate Stones to wydatek rzędu 79,83 zł w przypadku zwykłych dekorów. Zwykły gres ścienny błyszczący kosztuje już 115,82 zł za metr kwadratowy. Produkty te jednak sprzedajemy tylko w opakowaniach zbiorczych, dlatego warto wcześniej dokonać odpowiednich pomiarów wnętrza.

Blog