PŁYTKI DRY RIVER

Gres dry river light grey 59,4x59,4 g1 (1.76) op622-004-1
128,88 zł/m2 226,83 zł/op.(1.76m2)
Kolekcja Dry River powstała w technice gresu szkliwionego. Płytki występują w barwie kremu, beżu, brązu, jasnej szarości, szarości i grafitu. Potężne kafle o wymiarach 44,4x89cm, 59,4x59,4cm oraz 29,55x59,4 cm. Inspiracją do powstania kolekcji Dry River był kamień naturalny. Strukturalna i matowa powierzchnia sprawdzi się w pomieszczeniach urządzonych w nowoczesnym stylu -modern, industrialny czy loftowy, to najpopularniejsze kierunki aranżacyjne ostatnimi czasy. Dry River posiada w swej ofercie jako uzupełnienie stopnice, mozaiki cięte czy cokoły. Wysoka klasa ścieralności oraz mrozoodporność i antypoślizgowość powodują że kafle te sprawdzą się również na zewnątrz np na tarasie. Dodatkowo płytki są rektyfikowane więc wykonano je z niezwykłą dbałością o szczegóły i detale.

Płytki Dry River

Poszukujesz wysokiej jakości płytek ceramicznych? Ich bogaty asortyment oferuje Przedsiębiorstwo Handlowe JETA. Dostępny towar można nabyć poprzez sklep internetowy, a także w salonach łazienek JETA, które mieszczą w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu oraz w Komornikach koło Poznania. Oferujemy długoletnie gwarancje oraz korzystne rabaty. Samo zapisanie się do naszego newslettera wystarczy, aby uzyskać 2% rabatu. Taką samą zniżkę otrzymasz, jeśli wartość zakupionych przez Ciebie towarów przekroczy kwotę 4000 zł. Przy zakupie za kwotę powyżej 4500 zł gwarantujemy 3-procentową zniżkę, natomiast przy zakupie za kwotę powyżej 5000 zł zniżka wyniesie 4%. Ponadto, jeśli suma do zapłaty wyniesie powyżej 2000 zł netto, bezpłatnie dostarczymy towar pod wskazane miejsce, a nasi eksperci bez żadnych opłat wykonają projekt Twojej łazienki. Już teraz sprawdź naszą ofertę, w której znajdziesz również płytki Dry River marki Opoczno.

Płytki Dry River - podłoga w loftowym stylu

Barwa nawiązująca do odcienia betonu coraz częściej gości nie tylko w pomieszczeniach mieszkalnych, ale również w obiektach użytku publicznego. Ten surowy, nieco zimny charakter otrzymały również płytki Dry River, dzięki którym niejedna łazienka, salon czy przedpokój nabiorą niepowtarzalnego stylu i wzbudzą zachwyt gości. W tej kolekcji znajdziesz wersje utrzymane w odcieniu jasnoszarym, szarym, grafitowym oraz kemowym. Za ich sprawą podłoga, schody czy też taras zyskają zupełnie nowy charakter. Polecamy prostokątne płytki Dry River, których szerokość wynosi 60 cm, a długość 30 cm, oraz wersje kwadratowe o długości boku równym 60 cm. Ponadto, w skład kolekcji wchodzą utrzymane w identycznej tonacji mozaiki, listwy, a także stopnice.

Ścienno-podłogowe płytki Dry River - odpowiednie do wnętrza i na zewnątrz

Płytki Dry River marki Opoczno zaliczają się do mrozoodpornych, co oznacza, że nawet spadek temperatury nie przyczyni się do uszkodzenia materiału czy też do jego pęknięcia. Dzięki temu płytki Dry River można wykorzystywać zarówno do wykańczania wnętrz, jak i na zewnątrz. To również sposób na idealnie gładką powierzchnię, gdyż kafelki zostały poddane rektyfikacji, co oznacza, że jego brzegi są równe, a to przekłada się na możliwość zmniejszenia szerokości fugi do minimum. Nie bez znaczenia pozostaje też klasa antypoślizgowości R10, która sprawdzi się nawet w miejscach takich jak korytarze czy łazienki.

Blog